novostavby horske apartmany

Horské apartmány v Čechách a na Moravě


Tee House Čeladná
Lokalita: Čeladná
Předpokládaný termín dokončení:


Tee House Čeladná nabízí horské apartmány v srdci beskydských hor a v prvotřídním standardu. Budovy jsou součástí resortu Golf Čeladná, a jejich obyvatelé tak mohou naplno využívat všech benefitů a možností vyžití v areálu, mezi něž patří například členství v jednom z klubů Golf Čeladná, hra na The Old Course a The New Course, klubová restaurace a bar s venkovním posezením u ohně, jízda na kole, vyjížďky na koni a služby Horse Ranch, zimní Snow Aréna s profesionálně upravenými běžkařskými trasami, tenisové kurty a služby hotelu Miura, služby concierge (domovníka), a to včetně úklidu a služeb správy nemovitosti.

Detail
Apartmány Hrádeček - Mladé Buky
Lokalita: Mladé Buky
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2017


Apartmány Hrádeček jsou umístěny v těsném sousedství podkrkonošského golfového klubu Grund Resort. Patnáct solitérních domů s moderním horským designem zasazených do svahu kopce nad Mladými Buky obsahuje třicet apartmánů velikosti 2 + KK a 3 + KK a nabízí jedinečný výhled na Krkonoše a Rýchorský hřbet.

Detail
Rezidence Klostermann – Železná Ruda
Lokalita: Železná Ruda – Šumava
Předpokládaný termín dokončení:


Luxusní a moderní horské apartmány v Rezidenci Klostermann nabízejí ideální možnost rekreace v zimě i v létě na české i německé straně hranic. Bytové apartmány nabízí dispoziční řešení od 1+kk do 3+kk včetně sklepních kójí a možností parkování v garážích i na venkovních stáních. V přízemí nabízíme nebytové prostory, které mají přispět komfortu vlastníků bytových apartmánů a návštěvníkům Železné Rudy.

Detail
Apartmány Herlíkovice
Lokalita: Herlíkovice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2017


Apartmány Herlíkovice představují zajímavou příležitost pořídit si vlastní skutečně komfortní horské bydlení na naprosto exkluzivním místě. Novostavba bytového domu situovaná přímo u sjezdovek a nabídne jedny z nejlepších bytů v lokalitě.

Detail
Residence Grand - Špindlerův Mlýn
Lokalita: Špindlerův Mlýn
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2016


Residence Grand je nový unikátní projekt apartmánového domu ve Špindlerově Mlýně. Jedinečný je především svoji polohou přímo v centru města, ale také zajímavým spojením moderní horské architektury s tradicí. Apartmánový dům stojí v těsné blízkosti oblíbeného luxusního hotelu Grand, po němž nese i jméno.

Detail
Apartmány Jizerky - Tanvaldský Špičák
Lokalita: Tanvaldský Špičák
Předpokládaný termín dokončení:


V r. 2015 budou končit lyžařské vleky a sjezdovky Tanvaldského Špičáku 400 m od apartmánu! Tak využijte tuto možnost a kupte si horský apartmán v této zrekonstruované bývalé faře z roku 1865 na apartmánový dům.

Detail
Žárovec - Čeladná
Lokalita: Čeladná
Předpokládaný termín dokončení:


Projekt Žárovec je situován na rohu křižovatky v blízkosti centra obce Čeladná a sportovního centra. Dispozičně a architektonicky zajímavě navržené apartmány na výhodném místě obce uspokojí nároky i nejnáročnějších zákazníků toužících po novém domově nebo koupi tzv. druhého domova. Čeladná je malebná obec v samém srdci Beskyd. V posledních letech zaznamenala obrovský rozvoj, který v kombinaci s místní nádhernou, místy člověkem nedotčenou přírodou, krásným údolím řeky Čeladenky , potoky a říčkami s průzračně čistou vodou a velkou škálou možností uspokojit aktivity a zájmy každého člověka, se stala velkým lákadlem pro příval nových obyvatel, turistů nebo lidí, kteří zde mají tzv. druhý domov. Obec nabízí pro letní období dvě mistrovská 18-ti jamková golfová hřiště, ideální podmínky pro turistiku a cyklo-turistiku a sportoviště pro tenis, squash, stolní tenis, fotbal, badminton a multifunkční hřiště. V zimním období se můžete věnovat lyžování v místním novém areálu nebo vyjet do upravených běžeckých stop. Celoročně slouží nová sportovní hala, která tvoří skvělé zázemí pro všechny příznivce sportu jako je basketbal, nohejbal, volejbal či florbal a také konírna se 2 vnitřními jízdárnami. Pro odpočinek a regeneraci slouží místní lázně a wellnes. Bydlení na Čeladné nabízí kombinaci krásné a nedotčené přírody s nepřeberným množstvím sportovních aktivit, zábavy,kultury a relaxu.

Detail
Apartmány Davidovy boudy
Lokalita: Sedmidolí
Předpokládaný termín dokončení:


Stylové rekreační apartmány nacházející se v budově, která vyrostla na místě historií ošlehané horské chaty Davidovy boudy. Původní zdevastované Davidovy boudy byly přestavěny tak, aby nedošlo k výraznému odlišení od původního Krkonošského vzhledu. Dodržela se zastavěná plocha a počet apartmánů byl volen s maximálním ohledem k místu stavby. K dispozici je proto pouze 16 apartmánů. Vesměs se jedná o atypická mezonetová řešení jednotek, ale naleznete zde i klasická dispoziční řešení. V objektu je kompletní zázemí patřící k horským apartmánům - vlastní sklep, parkovací místo či lyžárna. Projekt osloví především milovníky Krkonoš, jedná se totiž o jedinečné spojení bydlení s horami, přičemž centrum Špindlerova Mlýna se všemi lákadly městského života se nachází v docházkové vzdálenosti.

Detail
Apartmány Říčky
Lokalita: Říčky v Orlických horách
Předpokládaný termín dokončení: Dokončeno - již k nastěhování


Nové dokončené apartmány 1+kk - 3+kk se nachází v Říčkách v Orlických horách v blízkosti skiareálu Říčky. Areál Apartmány Říčky je komplexně dokončen a zahrnuje horské objekty s apartmány různých velikostních kategorií a charakteru bydlení. Apartmány mají dispozice 1+kk, 2+kk a 3+kk, s podlahovou plochou 45 m2 až 101,5 m2.

Detail
Relax Resort Desná
Lokalita: Loučná nad Desnou
Předpokládaný termín dokončení: dle uzavření smlouvy s klientem


Vlastní zástavbu tvoří dvanáct objektů v rozvolněné kompozici navazující na tradiční zástavbu a kopírující terénní reliéf. Výstavba je situována na jihovýchodní svah. Společně s domy bude vybudována páteřní komunikace, rozvody inženýrských sítí včetně vlastní čistírny odpadních vod, pozemky mezi domy budou upraveny, zatravněny a osázeny stromy a keři. Vnější vzhled jednotlivých objektů je navržen dle konzultací s CHKO Jeseníky individuálně. Každý objekt má jiný vzhled než ostatní. Návrhy zásadně vycházejí z doporučeného tvaru tzv. Jesenického štítu (oddělení štítu od přízemí v celé délce výraznou římsou). Fasáda bude tvořena hladkou omítkou doplněnou svisle kladeným dřevěným obkladem, štíty omítané či obložené dřevem s výraznou římsou. Zastřešení je tvořeno symetrickými sedlovými střechami se sklonem 40°. Sedlová střecha je doplněna jedním až dvěma vikýři sedlovými či pultovými s vrcholy ukončenými hlouběji pod hřebenem. V lokalitě jsou navrženy dva objekty v místě největšího sklonu terénu s plným podsklepením, kde budou umístěny garáže. Každý objekt bude vnitřně rozdělen na dvě samostatné nemovitosti (rodinné domy) a každý dům bude obsahovat tři apartmány. Příslušenstvím každého apartmánu bude venkovní parkovací stání (1 stání pro malý apartmán, 2 stání pro velký apartmán) a podíl na pozemku rodinného domu. Ke každému objektu (dvojdomek) přísluší pozemek o rozloze cca 1 500 m2. Apartmány umístěné v přízemí budou mít přímý výstup na terasu, apartmány v podkroví budou většinou opatřeny balkonem.

Detailnásledující strana


O nás | Právní informace | Kontakt | RSS Copyright (c) 2008-2017