novostavby horske apartmany

Horské apartmány v Čechách a na Moravě


Villa Central - Janské Lázně
Lokalita: Janské Lázně
Předpokládaný termín dokončení: Zima 2019


Výjimečná lokalita. Výjimečné služby. Výjimečná Villa Central. Jen pouhých 30 m dělí Villu Central od kabinkové lanovky. Na dosah je i krásné centrum Janských lázní a nádherná příroda chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku.

Detail
Polanský dvůr
Lokalita: Velké Karlovice
Předpokládaný termín dokončení:


Polanský dvůr je areál apartmánových domů na Podťatém – části Velkých Karlovic. Nachází se v krásném a poklidném údolí, ve kterém se tradiční dřevostavba snoubí s přírodou a historií tohoto místa. Apartmány určené k prodeji čekají na majitele, jenž ocení polohu, výjimečnost a atmosféru místa v samém srdci Valašska.

Detail
Dolce Vita Harrachov
Lokalita: Harrachov
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2020


Dolce Vita není jen projektem horských apartmánů v oblíbeném krkonošském středisku. Je to unikátní propojení moderního bydlení a původní atmosféry i charakteru horské oblasti. Začněte žít svůj sen o bydlení v přírodě v kombinaci s moderní zázemím a poznáte pravý význam spojení dolce vita. Příroda není jen blízko, ale stáváte se její součástí.

Detail
Apartmány Hašlerka
Lokalita: Bedřichov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2019


Komorní, rodinný projekt apartmánového domu v atraktivní lokalitě Jizerských hor umístěný na rozhraní známých středisek Bedřichov a Janov nad Nisou. Díky své pozici nabízí projekt dostatek klidu a soukromí, ale také překrásné výhledy do okolní přírody a možnost celoročního sportovního vyžití i aktivní relaxace. To vše jen něco málo přes hodinu pohodlné cesty autem z Prahy.

Detail
Byty Promenáda
Lokalita: Horní Maršov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Naše hory sice netrhají rekordy v nadmořských výškách, ale možná právě v tom spočívá jejich kouzlo. České „kopečky“ jsou přátelské, vlídné a pohostinné. Není divu, že v nich stále víc lidí hledá a nachází klid. Češi i cizinci utíkají z přeplněných měst do krkonošské přírody, ale nestojí o kompromisy. Horské louky, stříbrné kmeny buků a průzračné potůčky je třeba vyvážit moderním komfortem a pohodlnou infrastrukturou. Přesně to nabízí nový bytový dům Byty Promenáda v Horním Maršově.

Detail
Trio Harrachov
Lokalita: Harrachov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2021


Trio Harrachov tvoří tři bytové domy z dílny renomovaného pražského ateliéru Michala Kasíka, archiSPACE s.r.o., který se při tvorbě projektu inspiroval typickou krkonošskou architekturou. Návrh trojice domů zasazených do klidného údolí říčky Kamenice působí svěžím a přitom tradičním dojmem.

Detail
Aldrov Apartments & Resort
Lokalita: Vítkovice v Krkonoších
Předpokládaný termín dokončení:


Aldrov Apartments & Resort je navržen jako luxusní hotelový komplex. Chce být místem Vašeho odpočinku. Srdečným, přátelským a ne příliš vážným. Chce být domovem aktivních lidí, kteří milují hory a přírodu a rádi zde tráví čas s rodinou a přáteli. Pro ty, kteří ocení jedinečné propojení tradiční krkonošské řemeslné zručnosti a přírodních materiálů v moderním pojetí. Pro ty, kteří ocení opravdové Krkonoše.

Detail
Apartmány Padesátka - Bedřichov
Lokalita: Bedřichov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Přímo v centru Bedřichova realizujeme ve dvou etapách projekt horského bydlení Apartmány Padesátka.

Detail
Klínovec Ski Apartments U Vleků
Lokalita: Loučná pod Klínovcem
Předpokládaný termín dokončení:


Nové horské apartmány Klínovec Ski Apartments U Vleků rostou v katastrálním území obce Loučná pod Klínovcem v Krušných horách. Apartmány Klínovec Ski Apartments U Vleků jsou energeticky úsporné, jejich ideální architektonické řešení je navrženo za účelem maximálního vytížení a velmi rychlou ekonomickou návratnost provozu a investic.

Detail
Ski & Mt. bike apartments - Vrchlabí
Lokalita: Vrchlabí
Předpokládaný termín dokončení:


Projekt Ski & Mt. bike apartments vznikne přestavbou víceúčelového provozního objektu na polyfunkční dům sestávajícího se ze 40 horských apartmánů a 18 ateliérů určených k prodeji, recepce a komerční části určené k pronájmu. V areálu polyfunkčního domu bude pro majitele horských bytů či jejich nájemníků zajištěn dostatečný počet zastřešených parkovacích míst, garáží, sklepních kójí, vlastní wellness či recepce s lobby barem.

Detailnásledující strana


O nás | Právní informace | Kontakt | RSS Copyright (c) 2008-2019