novostavby horske apartmany

Horské apartmány v Čechách a na Moravě


Apartmány Hrádeček - Mladé Buky
Lokalita: Mladé Buky
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2017


Apartmány Hrádeček jsou umístěny v těsném sousedství podkrkonošského golfového klubu Grund Resort. Patnáct solitérních domů s moderním horským designem zasazených do svahu kopce nad Mladými Buky obsahuje třicet apartmánů velikosti 2 + KK a 3 + KK a nabízí jedinečný výhled na Krkonoše a Rýchorský hřbet.

Detail
Apartmány Severka - Harrachov
Lokalita: Harrachov
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2016


Vytoužený klid najdete v apartmánech luxusní rezidence uprostřed nádherné přírody. Komfortní apartmány s kapacitou 1+kk - 3+kk s halou jsou vybaveny sprchovým koutem či vanou, prostorným balkonem a samozřejmostí je připojení k wifi a satelitu. Díky velkému počtu pokojů se můžete pohodlně ubytovat i s přáteli či větší rodinou. Apartmány nabízejí dokonalý luxus, nádhernou okolní přírodu i blízkost ski areálů a přesto si zachovávají ráz naprostého soukromí.

Detail
Rezidence Klostermann – Železná Ruda
Lokalita: Železná Ruda – Šumava
Předpokládaný termín dokončení:


Luxusní a moderní horské apartmány v Rezidenci Klostermann nabízejí ideální možnost rekreace v zimě i v létě na české i německé straně hranic. Bytové apartmány nabízí dispoziční řešení od 1+kk do 3+kk včetně sklepních kójí a možností parkování v garážích i na venkovních stáních. V přízemí nabízíme nebytové prostory, které mají přispět komfortu vlastníků bytových apartmánů a návštěvníkům Železné Rudy.

Detail
Apartmány Herlíkovice
Lokalita: Herlíkovice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2017


Apartmány Herlíkovice představují zajímavou příležitost pořídit si vlastní skutečně komfortní horské bydlení na naprosto exkluzivním místě. Novostavba bytového domu situovaná přímo u sjezdovek a nabídne jedny z nejlepších bytů v lokalitě.

Detail
Residence Grand - Špindlerův Mlýn
Lokalita: Špindlerův Mlýn
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2016


Residence Grand je nový unikátní projekt apartmánového domu ve Špindlerově Mlýně. Jedinečný je především svoji polohou přímo v centru města, ale také zajímavým spojením moderní horské architektury s tradicí. Apartmánový dům stojí v těsné blízkosti oblíbeného luxusního hotelu Grand, po němž nese i jméno.

Detail
Residence Kovárna - Pec pod Sněžkou
Lokalita: Pec pod Sněžkou
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2015


Apartmány Residence Kovárna jsou realizovány v centru jednoho z nejlepších horských středisek v České republice - v srdci Krkonoš, v Peci pod Sněžkou. Také výborná dopravní dostupnost, například z Prahy jste zde za 2 hodiny, činí toto místo jedinečným.

Detail
Apartmány Jizerky - Tanvaldský Špičák
Lokalita: Tanvaldský Špičák
Předpokládaný termín dokončení:


V r. 2015 budou končit lyžařské vleky a sjezdovky Tanvaldského Špičáku 400 m od apartmánu! Tak využijte tuto možnost a kupte si horský apartmán v této zrekonstruované bývalé faře z roku 1865 na apartmánový dům.

Detail
Luční Dům - Špindlerův Mlýn
Lokalita: Špindlerův Mlýn
Předpokládaný termín dokončení: 2014


Přemýšlíte o něčem neobyčejném, ale stále nemůžete najít tu pravou příležitost? Luční dům Vám nabídne něco mimořádného. Poskytne dokonalé pohodlí v každém okamžiku a splní Váš sen o dokonalém bydlení na horách. Projekt se nachází v oblasti širšího centra Špindlerova Mlýna. Mezi náměstím a dolní stanicí lanové dráhy na Medvědín. 5. min na Silver Rock, hotel Savoy, Medvědín.

Detail
Apartmány RESKO - Petříkov, Jeseníky
Lokalita: Petříkov, Jeseníky
Předpokládaný termín dokončení:


Mimořádná příležitost získat vlastní byt v romantickém horském středisku Petříkov, nejmalebnějším a nejkomornějším středisku celoročního cestovního ruchu. Developerský projekt nabízí výstavbu bytů apartmánového typu v krásném prostředí Jeseníků ve známém lyžařském středisku Petříkov. Přestavbou současného ubytovacího zařízení RESKO, které se skládá ze dvou objektů vznikne 28 příjemných horských apartmánů přímo v blízkosti sjezdových tratí.

Detail
Romantika Karlov
Lokalita: Karlov pod Pradědem
Předpokládaný termín dokončení: 2013


Prodej celoročně obyvatelných novostaveb dřevěných domů na klidném místě v Karlově pod Pradědem, kde teče potok, šumí les a ke sjezdovce je to pouhých 5 minut pěší chůze. Celkem 16 vkusných dřevostaveb, postavených sendvičovou metodou, bude vystavěno na soukromých pozemcích ve dvou etapách: na jaře 2012 prvních osm domů a na jaře 2013 vznikne dalších 8 domů. Domy o dispozicích od 3+kk do 5+kk a užitné ploše 37 m2 až 115 m2 si může klient vybrat v katalogu. Celý areál je na hranici chráněného krajinného území Jeseníky a ze severní strany je obklopen lesem. K romantickým pozemkům byl vybrán jako nejpřirozenější stavební prvek dřevo, který ze stavebního hlediska vyniká celou řadou pozitivních vlastností. Díky kvalitnímu provedení se domy hodí jak pro celoroční obývání, tak pro sezónní rekreaci. Místo je ideální výchozí bod pro lyžování, jak běžecké, tak sjezdové, cyklovýlety či pěší turistiku na blízký Praděd. Pouhých 10 km od Karlova se nachází známé horské lázně Karlova Studánka.

Detailnásledující strana


O nás | Právní informace | Kontakt | RSS Copyright (c) 2008-2017