novostavby horske apartmany

Horské apartmány v Čechách a na Moravěprémiová pozice Ski & Mt. bike apartments - Vrchlabí
Lokalita: Vrchlabí

Projekt Ski & Mt. bike apartments vznikne přestavbou víceúčelového provozního objektu na polyfunkční dům sestávajícího se ze 40 horských apartmánů a 18 ateliérů určených k prodeji, recepce a komerční části určené k pronájmu. V areálu polyfunkčního domu bude pro majitele horských bytů či jejich nájemníků zajištěn dostatečný počet zastřešených parkovacích míst, garáží, sklepních kójí, vlastní wellness či recepce s lobby barem.

https://www.vrchlabi-apartmany.cz

Residence Grand - Špindlerův Mlýn
Lokalita: Špindlerův Mlýn
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2016


Residence Grand je nový unikátní projekt apartmánového domu ve Špindlerově Mlýně. Jedinečný je především svoji polohou přímo v centru města, ale také zajímavým spojením moderní horské architektury s tradicí. Apartmánový dům stojí v těsné blízkosti oblíbeného luxusního hotelu Grand, po němž nese i jméno.

Detail
Apartmány Jizerky - Tanvaldský Špičák
Lokalita: Tanvaldský Špičák
Předpokládaný termín dokončení:


V r. 2015 budou končit lyžařské vleky a sjezdovky Tanvaldského Špičáku 400 m od apartmánu! Tak využijte tuto možnost a kupte si horský apartmán v této zrekonstruované bývalé faře z roku 1865 na apartmánový dům.

Detail
Apartmány Davidovy boudy
Lokalita: Sedmidolí
Předpokládaný termín dokončení:


Stylové rekreační apartmány nacházející se v budově, která vyrostla na místě historií ošlehané horské chaty Davidovy boudy. Původní zdevastované Davidovy boudy byly přestavěny tak, aby nedošlo k výraznému odlišení od původního Krkonošského vzhledu. Dodržela se zastavěná plocha a počet apartmánů byl volen s maximálním ohledem k místu stavby. K dispozici je proto pouze 16 apartmánů. Vesměs se jedná o atypická mezonetová řešení jednotek, ale naleznete zde i klasická dispoziční řešení. V objektu je kompletní zázemí patřící k horským apartmánům - vlastní sklep, parkovací místo či lyžárna. Projekt osloví především milovníky Krkonoš, jedná se totiž o jedinečné spojení bydlení s horami, přičemž centrum Špindlerova Mlýna se všemi lákadly městského života se nachází v docházkové vzdálenosti.

Detail
Apartmány Říčky
Lokalita: Říčky v Orlických horách
Předpokládaný termín dokončení: Dokončeno - již k nastěhování


Nové dokončené apartmány 1+kk - 3+kk se nachází v Říčkách v Orlických horách v blízkosti skiareálu Říčky. Areál Apartmány Říčky je komplexně dokončen a zahrnuje horské objekty s apartmány různých velikostních kategorií a charakteru bydlení. Apartmány mají dispozice 1+kk, 2+kk a 3+kk, s podlahovou plochou 45 m2 až 101,5 m2.

Detail
Šumavský dvůr - Železná Ruda
Lokalita: Železná Ruda, Špičák
Předpokládaný termín dokončení: III.etapa: zima 2015


Naši odborníci dlouho přemýšleli, kde postavit projekt ŠUMAVSKÝ DVŮR.Počítalo se s velmi nadstandardní klientelou a náročností našich zákazníků. V rámci dobrého klima a klidové zóny jsme vybrali tuto lokalitu, o které víme, že zde již nebudou přibývat další projekty a neponičí tím ráz celé krajiny.

Naše analýzy se netýkaly pouze krajiny, klimatu, sportovního vyžití a občanské vybavenosti. Naše cesta byla delší, řešili jsme dopodrobna nejen váš spánek , volný čas, pohodlí, ale i vaše zdraví. Vsadili jsem na dřevostavbu z velmi kvalitního modřínového dřeva… zasloužíte si tu nejkvalitnější architekturu. Máte možnost svůj krásný horský byt přeměnit v pohádkové útočiště na horách, kde vám za okny padají vločky a váš krb plápolá. Nebo jít do wellness, kde si při svíčkách můžete užívat vířivku nebo saunu.

Šumavský Dvůr jsou unikátní horské byty v srdci Šumavy, v harmonické přírodě s neopakovatelným výhledem a celoročním sportovním vyžitím. Nabízí nadstandardní architekturu s komfortními službami. Projekt je zaměřen na náročnou klientelu, pro kterou zajišťujeme dostatek soukromí a diskrétnost.

Detail
Apartmány Javorná na Šumavě
Lokalita: Javorná, Čachrov, okr. Klatovy
Předpokládaný termín dokončení: 10/2008


V krásné lokalitě na hranicích Chráněné krajinné oblasti ŠUMAVA právě probíhá stavba domu s 27 apartmány o velikosti 32,9 m² 1+kk až 97,3 m² 2+2kk. Ke každému apartmánu je k dispozici sklepní kóje a venkovní parkovací stání. V místě je možné využívat 3 lyžařské sjezdovky s vleky, turistické stezky, cyklostezky, tenisové hřiště, koupaliště, restauraci, obchod.

Detailpředchozí strana


O nás | Právní informace | Kontakt | RSS Copyright (c) 2008-2017