novostavby horske apartmany

Horské apartmány v Čechách a na Moravě


Horské apartmány Filipovice
Lokalita: Filipovice
Předpokládaný termín dokončení: červen 2018 až listopad 2019


Luxusní, progresivně architektonicky navržené apartmánové domy se nacházejí v atraktivním, turisty celoročně vyhledávaném letovisku Filipovice, v centru chráněné krajinné oblasti Jeseníků.

Detail
Tee House Čeladná
Lokalita: Čeladná
Předpokládaný termín dokončení:


Tee House Čeladná nabízí horské apartmány v srdci beskydských hor a v prvotřídním standardu. Budovy jsou součástí resortu Golf Čeladná, a jejich obyvatelé tak mohou naplno využívat všech benefitů a možností vyžití v areálu, mezi něž patří například členství v jednom z klubů Golf Čeladná, hra na The Old Course a The New Course, klubová restaurace a bar s venkovním posezením u ohně, jízda na kole, vyjížďky na koni a služby Horse Ranch, zimní Snow Aréna s profesionálně upravenými běžkařskými trasami, tenisové kurty a služby hotelu Miura, služby concierge (domovníka), a to včetně úklidu a služeb správy nemovitosti.

Detail
Apartmány Hrádeček - Mladé Buky
Lokalita: Mladé Buky
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2017


Apartmány Hrádeček jsou umístěny v těsném sousedství podkrkonošského golfového klubu Grund Resort. Patnáct solitérních domů s moderním horským designem zasazených do svahu kopce nad Mladými Buky obsahuje třicet apartmánů velikosti 2 + KK a 3 + KK a nabízí jedinečný výhled na Krkonoše a Rýchorský hřbet.

Detail
Rezidence Klostermann – Železná Ruda
Lokalita: Železná Ruda – Šumava
Předpokládaný termín dokončení:


Luxusní a moderní horské apartmány v Rezidenci Klostermann nabízejí ideální možnost rekreace v zimě i v létě na české i německé straně hranic. Bytové apartmány nabízí dispoziční řešení od 1+kk do 3+kk včetně sklepních kójí a možností parkování v garážích i na venkovních stáních. V přízemí nabízíme nebytové prostory, které mají přispět komfortu vlastníků bytových apartmánů a návštěvníkům Železné Rudy.

Detail
Apartmány Herlíkovice
Lokalita: Herlíkovice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2017


Apartmány Herlíkovice představují zajímavou příležitost pořídit si vlastní skutečně komfortní horské bydlení na naprosto exkluzivním místě. Novostavba bytového domu situovaná přímo u sjezdovek a nabídne jedny z nejlepších bytů v lokalitě.

Detail
Residence Grand - Špindlerův Mlýn
Lokalita: Špindlerův Mlýn
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2016


Residence Grand je nový unikátní projekt apartmánového domu ve Špindlerově Mlýně. Jedinečný je především svoji polohou přímo v centru města, ale také zajímavým spojením moderní horské architektury s tradicí. Apartmánový dům stojí v těsné blízkosti oblíbeného luxusního hotelu Grand, po němž nese i jméno.

Detail
Apartmány Jizerky II.
Lokalita: Albrechtice v Jizerských horách
Předpokládaný termín dokončení: Červenec 2020


Albrechtice v Jizerských horách jsou vyjímečnou lokalitou Jizerských hor jen 600 m od lyžařského střediska Tanvaldský Špičák. Komorní a unikátní projekt řadových mezonetových apartmánů s terasou, garážovým stáním nabízí bydlení v překrásné přírodě s možností celoročního sportovního vyžití i aktivní relaxace.

Detail
Apartmány Davidovy boudy
Lokalita: Sedmidolí
Předpokládaný termín dokončení:


Stylové rekreační apartmány nacházející se v budově, která vyrostla na místě historií ošlehané horské chaty Davidovy boudy. Původní zdevastované Davidovy boudy byly přestavěny tak, aby nedošlo k výraznému odlišení od původního Krkonošského vzhledu. Dodržela se zastavěná plocha a počet apartmánů byl volen s maximálním ohledem k místu stavby. K dispozici je proto pouze 16 apartmánů. Vesměs se jedná o atypická mezonetová řešení jednotek, ale naleznete zde i klasická dispoziční řešení. V objektu je kompletní zázemí patřící k horským apartmánům - vlastní sklep, parkovací místo či lyžárna. Projekt osloví především milovníky Krkonoš, jedná se totiž o jedinečné spojení bydlení s horami, přičemž centrum Špindlerova Mlýna se všemi lákadly městského života se nachází v docházkové vzdálenosti.

Detail
Apartmány Říčky
Lokalita: Říčky v Orlických horách
Předpokládaný termín dokončení: Dokončeno - již k nastěhování


Nové dokončené apartmány 1+kk - 3+kk se nachází v Říčkách v Orlických horách v blízkosti skiareálu Říčky. Areál Apartmány Říčky je komplexně dokončen a zahrnuje horské objekty s apartmány různých velikostních kategorií a charakteru bydlení. Apartmány mají dispozice 1+kk, 2+kk a 3+kk, s podlahovou plochou 45 m2 až 101,5 m2.

Detail
Šumavský dvůr - Železná Ruda
Lokalita: Železná Ruda, Špičák
Předpokládaný termín dokončení: III.etapa: zima 2015


Naši odborníci dlouho přemýšleli, kde postavit projekt ŠUMAVSKÝ DVŮR.Počítalo se s velmi nadstandardní klientelou a náročností našich zákazníků. V rámci dobrého klima a klidové zóny jsme vybrali tuto lokalitu, o které víme, že zde již nebudou přibývat další projekty a neponičí tím ráz celé krajiny.

Naše analýzy se netýkaly pouze krajiny, klimatu, sportovního vyžití a občanské vybavenosti. Naše cesta byla delší, řešili jsme dopodrobna nejen váš spánek , volný čas, pohodlí, ale i vaše zdraví. Vsadili jsem na dřevostavbu z velmi kvalitního modřínového dřeva… zasloužíte si tu nejkvalitnější architekturu. Máte možnost svůj krásný horský byt přeměnit v pohádkové útočiště na horách, kde vám za okny padají vločky a váš krb plápolá. Nebo jít do wellness, kde si při svíčkách můžete užívat vířivku nebo saunu.

Šumavský Dvůr jsou unikátní horské byty v srdci Šumavy, v harmonické přírodě s neopakovatelným výhledem a celoročním sportovním vyžitím. Nabízí nadstandardní architekturu s komfortními službami. Projekt je zaměřen na náročnou klientelu, pro kterou zajišťujeme dostatek soukromí a diskrétnost.

Detailpředchozí strana následující strana


O nás | Právní informace | Kontakt | RSS Copyright (c) 2008-2019