novostavby horske apartmany

Horské apartmány v Čechách a na Moravě


Relax Resort Desná
Lokalita: Loučná nad Desnou
Předpokládaný termín dokončení: dle uzavření smlouvy s klientem


Vlastní zástavbu tvoří dvanáct objektů v rozvolněné kompozici navazující na tradiční zástavbu a kopírující terénní reliéf. Výstavba je situována na jihovýchodní svah. Společně s domy bude vybudována páteřní komunikace, rozvody inženýrských sítí včetně vlastní čistírny odpadních vod, pozemky mezi domy budou upraveny, zatravněny a osázeny stromy a keři. Vnější vzhled jednotlivých objektů je navržen dle konzultací s CHKO Jeseníky individuálně. Každý objekt má jiný vzhled než ostatní. Návrhy zásadně vycházejí z doporučeného tvaru tzv. Jesenického štítu (oddělení štítu od přízemí v celé délce výraznou římsou). Fasáda bude tvořena hladkou omítkou doplněnou svisle kladeným dřevěným obkladem, štíty omítané či obložené dřevem s výraznou římsou. Zastřešení je tvořeno symetrickými sedlovými střechami se sklonem 40°. Sedlová střecha je doplněna jedním až dvěma vikýři sedlovými či pultovými s vrcholy ukončenými hlouběji pod hřebenem. V lokalitě jsou navrženy dva objekty v místě největšího sklonu terénu s plným podsklepením, kde budou umístěny garáže. Každý objekt bude vnitřně rozdělen na dvě samostatné nemovitosti (rodinné domy) a každý dům bude obsahovat tři apartmány. Příslušenstvím každého apartmánu bude venkovní parkovací stání (1 stání pro malý apartmán, 2 stání pro velký apartmán) a podíl na pozemku rodinného domu. Ke každému objektu (dvojdomek) přísluší pozemek o rozloze cca 1 500 m2. Apartmány umístěné v přízemí budou mít přímý výstup na terasu, apartmány v podkroví budou většinou opatřeny balkonem.

Detail
Šumavský dvůr - Železná Ruda
Lokalita: Železná Ruda, Špičák
Předpokládaný termín dokončení: III.etapa: zima 2015


Naši odborníci dlouho přemýšleli, kde postavit projekt ŠUMAVSKÝ DVŮR.Počítalo se s velmi nadstandardní klientelou a náročností našich zákazníků. V rámci dobrého klima a klidové zóny jsme vybrali tuto lokalitu, o které víme, že zde již nebudou přibývat další projekty a neponičí tím ráz celé krajiny.

Naše analýzy se netýkaly pouze krajiny, klimatu, sportovního vyžití a občanské vybavenosti. Naše cesta byla delší, řešili jsme dopodrobna nejen váš spánek , volný čas, pohodlí, ale i vaše zdraví. Vsadili jsem na dřevostavbu z velmi kvalitního modřínového dřeva… zasloužíte si tu nejkvalitnější architekturu. Máte možnost svůj krásný horský byt přeměnit v pohádkové útočiště na horách, kde vám za okny padají vločky a váš krb plápolá. Nebo jít do wellness, kde si při svíčkách můžete užívat vířivku nebo saunu.

Šumavský Dvůr jsou unikátní horské byty v srdci Šumavy, v harmonické přírodě s neopakovatelným výhledem a celoročním sportovním vyžitím. Nabízí nadstandardní architekturu s komfortními službami. Projekt je zaměřen na náročnou klientelu, pro kterou zajišťujeme dostatek soukromí a diskrétnost.

Detail
Apartmány Javorná na Šumavě
Lokalita: Javorná, Čachrov, okr. Klatovy
Předpokládaný termín dokončení: 10/2008


V krásné lokalitě na hranicích Chráněné krajinné oblasti ŠUMAVA právě probíhá stavba domu s 27 apartmány o velikosti 32,9 m² 1+kk až 97,3 m² 2+2kk. Ke každému apartmánu je k dispozici sklepní kóje a venkovní parkovací stání. V místě je možné využívat 3 lyžařské sjezdovky s vleky, turistické stezky, cyklostezky, tenisové hřiště, koupaliště, restauraci, obchod.

Detailpředchozí strana


O nás | Právní informace | Kontakt | RSS Copyright (c) 2008-2017