novostavby horske apartmany

Nabídka - Olomoucký kraj


Všechny kraje | Středočeský kraj | Liberecký kraj | Královéhradecký kraj | Pardubický kraj | Vysočina | Jihočeský kraj | Plzeňský kraj | Karlovarský kraj | Ústecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Zlínský kraj | Jihomoravský kraj | Praha a okolí | Brno a okolí | Horské apartmány
Horské apartmány Filipovice
Lokalita: Filipovice
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2018


Luxusní, progresivně architektonicky navržené apartmánové domy se nacházejí v atraktivním, turisty celoročně vyhledávaném letovisku Filipovice, v centru chráněné krajinné oblasti Jeseníků.

Detail
Nová Wellnerova - Olomouc
Lokalita: Olomouc
Předpokládaný termín dokončení: 2016


Projekt Nová Wellnerova nabízí komfortní bydlení s nadstandardním řešením obytné budovy. Jedná se o atraktivní projekt výstavby dvou polyfunkčních domů na ulici Wellnerova v klidné lokalitě v blízkosti centra Olomouce, strategicky umístěný v blízkosti sportovního vyžití - krytý bazén, tenisové kurty, sportovní areál Omega, fotbalový stadion apod.

Detail
Holandská čtvrť - II. etapa - Olomouc
Lokalita: Olomouc
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2016


Dovolujeme si navázat na úspěšnou etapu projektu Holandská čtvrť dokončenou na přelomu roku 2013/2014. Postavený bytový dům odstartoval výstavbu nově rostoucí čtvrti ve velmi oblíbené lokalitě v blízkosti obchodní galerie Olomouc City na přelomu katastrálních území Neředín – Řepčín. S hrdostí oznamujeme, že lokalita pro novou čtvrť, která byla investorem pečlivě vybrána, splnila náročné požadavky a očekávání klientů. Důkazem jsou obyvatelé stojícího domu, kteří si bydlení v tomto projektu chválí.

Detail
Bytové domy Horní lán - etapa III - Olomouc
Lokalita: Olomouc
Předpokládaný termín dokončení:


Nově navržený polyfunkční objekt v lokalitě Horní Lán Olomouc si klade za cíl navázat na úspěchy předchozích etap výstavby a stane se tak plnohodnotnou součástí celé lokality - Města Horní Lán. Projekt nabízí 39 bytových jednotek 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk o výměrách od 28 – 101 m2. V přízemí se kromě zázemí bytové sekce nachází i 9 komerčních jednotek, které mají samostatné vstupy a výlohy orientované do ulice (možnost využít jako prodejny, služby i ordinace). Určitým bonusem pro rezidenty bude možnost zakoupit si zabezpečené venkovní parkovací stání (oplocený areál s příjezdovou bránou). Dostatečný počet parkovacích míst pro veřejnost je samozřejmostí.

Detail
Pražská Brána - Olomouc
Lokalita: Olomouc
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2015


Bytový dům Pražská Brána s nabídkou bytů do osobního vlastnictví je umístěn v lokalitě na severním okraji města mezi ulicemi Pražská a Generála Píky, na rozhraní městských částí Neředín a Řepčín. Leží v sousedství kvalitní starší zástavby a nových bytových domů projektu Pražská. Vyznačuje se dobrou dopravní dostupností a občanskou vybaveností.

Detail
Švýcarská - rezidenční park - Olomouc
Lokalita: Olomouc
Předpokládaný termín dokončení:


Představujeme Vám projekt Rezidenční park Švýcarská, který je zasazen do dynamicky se rozvíjející lokality Olomouce Nových Sadů, sousedící s novým obchodním centrem Šantovka a městským parkem Smetanovy Sady. Do centra města je to pár minut, přesto rezidenční park stojí stranou městského ruchu. Ateliér A2 Architekti, ve spolupráci s developerem vypracovali návrh, který přesně odpovídá dané lokalitě, potřebám člověka a rodiny i moderní filozofii bydlení v jednadvacátém století. Spojením nejlepších vlastností z různých již osvědčených modelů městského bydlení tak vzniká vyvážené řešení.

Detail
Byty Mlýnská - Prostějov
Lokalita: Prostějov
Předpokládaný termín dokončení:


Pokud hledáte bydlení v klidné lokalitě a přitom v blízkosti centra města, tento projekt je určen přímo Vám. Dům se nachází na ulici Mlýnská v městě Prostějov. Nové byty Prostějov jsou realizovány jako nízkoenergetické a kladou velký důraz na snižování energetických nákladů na provoz domácností.

Detail
Zděné domy Nemilany - Olomouc
Lokalita: Olomouc
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2013


ZAHÁJENA DALŠÍ ETAPA VÝSTAVBY ŘADOVÝCH RODINNÝCH DOMŮ V OLOMOUCI - NEMILANECH, lokalita Za Zahradami. Jedná se o dvoupodlažní řadové domky s výměrou podlahové plochy 91 - 134 m2 a se zastřešeným stáním pro automobil a garáží. Dispozičně jsou domy řešeny od 3+kk do 5+kk. Domy mají sedlovou střechu, jsou napojeny na obecní vodovod a kanalizaci, 220/380V, vytápění je řešeno centrálně el. nebo plynovým kotlem. Za domy se nachází oplocené zahrady pro relaxaci a odpočinek s výměrami 172 m2 až 524 m2. Domy se nacházejí ve velmi zajímavé a klidné lokalitě v bezprostřední blízkosti dětského hřiště, s vynikající dopravní dostupností včetně městské hromadné dopravy, mateřská a základní škola v místě, v blízkosti nákupní centra. Cena domu je uvedena vč. pozemku i standardního vybavení.

Detail
Rezidence FLORIÁN - Prostějov
Lokalita: Prostějov
Předpokládaný termín dokončení:


Projekt zahrnuje výstavbu bytového domu v areálu bývalého pivovaru (později knoflíkárny KORNOLITH) v Prostějově s 5 nadzemními podlažími a 1 podzemním podlaží. V 1. NP a v části 1.PP vznikne celkem téměř 700 m2 nebytových (komerčních) prostor a dále bude v 1.PP umístěno 32 sklepních kójí a 16 krytých parkovacích stání. Další parkovací stání jsou umístěna na venkovním prostranství u domu. V nadzemních podlažích (2.NP až 5.NP) chystáme 32 bytových jednotek kategorie 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Součástí každé bytové jednotky je balkon nebo terasa. Exteriér i interiér objektu je řešen tak, aby byl částečně zachován vzhled původního průmyslového objektu, avšak architektonické a technické zpracování vychází z moderních prvků a technologií.

Detail
Holandská čtvrť - Olomouc
Lokalita: Olomouc
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2013


Holandská čtvrť v Olomouci je komplex novostaveb bytových domů v atraktivní a vyhledávané lokalitě na rozhraní katastrálních území Neředín a Řepčín. Umístění stavby zaručuje klidné a nerušené bydlení v blízkosti zeleně a zároveň poskytuje i prostor pro volnočasové aktivity. Dostupnost tramvajové i autobusové hromadné městské dopravy a bohatá občanská vybavenost řadí Holandskou čtvrť mezi nejlepší lokality k bydlení. Téměř všechny dispozice bytů v projektu umožní uživatelům komfortní bydlení včetně odpočinku a relaxaci na velkoryse navržených terasách a balkónech. Samozřejmostí u Holandské čtvrti je nadstandardní počet krytých i venkovních parkovacích míst.

Detailnásledující strana


O nás | Právní informace | Kontakt | RSS Copyright (c) 2008-2017