novostavby horske apartmany

NovostavbaApartmány Jizerky - Tanvaldský Špičák
Lokalita: Tanvaldský Špičák
Předpokládaný termín dokončení:

V r. 2015 budou končit lyžařské vleky a sjezdovky Tanvaldského Špičáku 400 m od apartmánu! Tak využijte tuto možnost a kupte si horský apartmán v této zrekonstruované bývalé faře z roku 1865 na apartmánový dům.

Dále v rámci rozvoje této lokality budou cca 200 m od apartmánového domu končit další sportovně rekreační zařízení jako např. inline dráha pro letní bruslení a v zimním období bežkařská trasa dlouhá cca 3,5 km, letní bobová dráha, dětské sportovní centrum, freeriderová dráha, travní lyžování, lanové centrum pro rodiny s dětmi, minigolf a mnoho dalších sportovně rekreačních zařízení.

Objekt bývalé fary z roku 1865 zrekonstruovaný na horský apartmánový dům leží na jižní turistické trase vedoucí přímo na Tanvaldský Špičák největšího lyžařského střediska v Jizerských horách. V zimním období je z tohoto lyžařského střediska možný sjezd na lyžích až přímo k tomuto apartmánovému domu.Všechny horské apartmány jsou orientovány přesně na jih a navíc s překrásným výhledem na protilehlé hřebeny Černé studnice. Výhodou apartmánů je i jejich poloha. Cesta automobilem z Prahy trvá cca 70 minut a je ideálním místem pro víkendové bydlení. K prodeji nabízíme 6 apartmánů před dokončením za jednotnou cenu bez rozdílu velikosti bytové plochy.

URL: http://www.apartmanyjizerky.cz/
Developer:

Mapa

Vizualizace / fotografie:

-O nás | Právní informace | Kontakt | RSS Copyright (c) 2008-2017