novostavby horske apartmany

NovostavbaHorské apartmány Filipovice
Lokalita: Filipovice
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2018

Luxusní, progresivně architektonicky navržené apartmánové domy se nacházejí v atraktivním, turisty celoročně vyhledávaném letovisku Filipovice, v centru chráněné krajinné oblasti Jeseníků.

Jedná se o dva samostatné apartmánové domy o dvanácti bytových jednotkách. Každý objekt nabízí jak byty 1+kk, 2+kk tak mezonety 3+kk pro větší rodiny. Většina apartmánů disponuje balkonem, v přízemí jsou k dispozici také vlastní zahrádky.

Ke každému apartmánu náleží parkovací stání v podzemní garáži a technická místnost upravená k uložení lyží, kol a dalších potřebných věcí. Samozřejmou součástí obou budov je výtah, který Vás, když budete unaveni z lyží, vyveze do apartmánu. Uživatelé apartmánu mohou přímo v objektu využívat saunové centrum.

Lyžaři ocení, že mohou nastoupit na lyže přímo před apartmánovým domem, sjet na lyžích k lanovce a s posledním sjezdem dojet zase přímo zpět domů. Umístění stavby přímo u lanovky ve Skiareálu Filipovice přináší vysoký komfort pro sportovní aktivity, současně ale architektonické řešení komplexu nabízí dostatek soukromí pro odpočinek a relaxaci.

URL: http://www.domoplan.cz/apartmany-filipovice-o-projektu/
Developer: DOMOPLAN, a.s.

Mapa

Vizualizace / fotografie:

-O nás | Právní informace | Kontakt | RSS Copyright (c) 2008-2017