novostavby horske apartmany

NovostavbaTrio Harrachov
Lokalita: Harrachov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2021

Trio Harrachov tvoří tři bytové domy z dílny renomovaného pražského ateliéru Michala Kasíka, archiSPACE s.r.o., který se při tvorbě projektu inspiroval typickou krkonošskou architekturou. Návrh trojice domů zasazených do klidného údolí říčky Kamenice působí svěžím a přitom tradičním dojmem.

Navíc zcela respektuje sporadickou okolní zástavbu. Každý ze tří domů ukrývá 13 atraktivních, jižně či jihovýchodně orientovaných apartmánů. Téměř všechny mají terasu, balkon nebo předzahrádku a vlastní parkovací stání. Ke každému apartmánu patří také sklepní kóje.

Apartmány představují dokonale umístěnou horskou základnu pro sportovně založené jedince i rodiny, které mají v oblibě cyklistiku, jízdu na běžkách, lyžování a další sporty. Projekt je situován na území Krkonošského národního parku, a tak nadchne i ty, kdo po náročném pracovním týdnu rádi hledají odpočinek na toulkách horskou přírodou. Díky svému umístění v žádaném horském středisku zároveň apartmány nabízejí potenciál krátkodobého či dlouhodobého pronájmu. Kolaudace prvního bytového domu je naplánována na léto 2020, zbývající dva pak budou dokončeny na podzim 2021.

Exklusivní prodejce Svoboda & Williams.

URL: https://www.trioharrachov.cz
Developer:

Mapa

Vizualizace / fotografie:

-O nás | Právní informace | Kontakt | RSS Copyright (c) 2008-2019