novostavby horske apartmany

NovostavbaDolce Vita Harrachov
Lokalita: Harrachov
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2020

Dolce Vita není jen projektem horských apartmánů v oblíbeném krkonošském středisku. Je to unikátní propojení moderního bydlení a původní atmosféry i charakteru horské oblasti. Začněte žít svůj sen o bydlení v přírodě v kombinaci s moderní zázemím a poznáte pravý význam spojení dolce vita. Příroda není jen blízko, ale stáváte se její součástí.

Architektonické řešení plně respektuje lokalitu včetně její historie a citlivě zasazuje projekt do stávajícího prostředí. Přesto se jedná o moderní stavbu, která nabízí vše co současná technická řešení umožňují. Na jedné straně energetickou nenáročnost a ohled na životní prostředí a současně technologicky vyspělé zázemí a infrastrukturu. Samozřejmostí je provedení ve vysokém standardu s použitím kvalitních materiálů.

Harrachov je tradiční české centrum jak zimních tak letních především sportovních aktivit. Přes překotný vývoj posledních let si jako jedno z mála našich středisek uchoval původní horskou atmosféru a nestal se jen posh místem pro úzkou skupinu lidí. Najdete zde nejen perfektní zázemí pro různé sportovní aktivity, ale také nespočet možností pro příjemné posezení včetně gastronomických zážitků. A pokud podlehnete nákupní horečce, tak je zde mnoho možností kde naplníte svoje touhy.

URL: http://www.dolcevita.apartments
Developer: Dolce Vita Harrachov Apartments s.r.o.

Mapa

Vizualizace / fotografie:

-O nás | Právní informace | Kontakt | RSS Copyright (c) 2008-2019