novostavby horske apartmany

NovostavbaVilla Central - Janské Lázně
Lokalita: Janské Lázně
Předpokládaný termín dokončení: Zima 2019

Výjimečná lokalita. Výjimečné služby. Výjimečná Villa Central. Jen pouhých 30 m dělí Villu Central od kabinkové lanovky. Na dosah je i krásné centrum Janských lázní a nádherná příroda chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku.

Město Janské Lázně leží ve východní části Krkonoš, v údolí Janského potoka pod Černou horou (1299 m n. m.). Historie Janských lázní se začíná psát v 11. století, kdy byl objeven a zároveň využíván k léčebným účelům teplý pramen. Město prošlo intenzivním rozvojem koncem 19. století, kdy byly Janské Lázně povýšeny na městys, a následně začátkem 20. století, kdy město získalo moderní podobu. Město je významným lázeňským centrem a zároveň nejlépe hodnoceným lyžařským střediskem v České republice. První kabinová lanovka směřující na Černou horu byla zprovozněna již roku 1928.

Ve Ville Central, jejíž údržbu bude zajišťovat správce, se nachází pouze 11 apartmánů, z nichž téměř každý má jinou dispozici. Některé apartmány mohou být vybaveny wellness zázemím (sauna nebo vířivka). Samozřejmostí jsou parkovací stání v suterénu, ze kterých se dostanete výtahem. Některá garážová stání jsou nadstandardně velká a nabízí i prostor pro zavěšení jízdních kol. V garážích je rovněž příprava pro napájení elektromobilu. U vstupu do objektu je společná lyžárna vybavená uzamykatelnými boxy na lyže a radiátorem na usušení lyžařských bot. Na lyžárnu navazují sklepní koje, které jsou určené pro uložení dalšího sportovního vybavení.

URL: https://www.villacentral.cz
Developer: Villa Central s.r.o.

Mapa

Vizualizace / fotografie:

-O nás | Právní informace | Kontakt | RSS Copyright (c) 2008-2019