novostavby horske apartmany

Horské apartmány v Čechách a na Moravě


Chalety Dolní Morava
Lokalita: Dolní Morava
Předpokládaný termín dokončení:


Chalety Dolní Morava se nachází na jižním svahu v údolí pod Králickým Sněžníkem, stranou od lyžařského a turistického centra, obklopené zelenými loukami a roztroušenou zástavbou několika rodinných domů. Unikátnost celého projektu je jak jeho okrajová poloha v obci, tak atraktivní výhledy do ničím nerušené krajiny. Každý dům jsme osadili na pozemek tak, aby optimálně využíval prostor své parcely a byl ve vzájemné harmonii s okolními domy.

Detail
Horský aparthotel Lesní stráně
Lokalita: Ramzová-Ostružná
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2025


Exkluzivní investiční apartmány uprostřed nedotčené přírody Jeseníků, s unikátním lesním wellness a špičkovým zázemím luxusního resortu.

Detail
Rezidence Four Elements
Lokalita: Josefův Důl
Předpokládaný termín dokončení:


Exkluzivní projekt Rezidence Four Elements nabízí pouhých 14 apartmánů v samém srdci horského střediska v Josefově Dole. V nabídce máme jak malé apartmány od 25m2 které byly přesně navrženy pro krátkodobé pronájmy, tak i víceložnicové rodinné apartmány v dispozici 2+kk a 3+kk se soukromou předzahrádkou nebo prostornými lodžiemi. Budoucí majitelé budou mít díky nízkému počtu apartmánů dostatečné soukromí. Apartmány budou realizovány v nejvyšším standartu v jedinečném horském stylu.

Detail
Resort Černý kopec
Lokalita: Desná v Jizerských horách
Předpokládaný termín dokončení:


Resort Černý kopec představuje unikátní mezonetové apartmány v atraktivní lokalitě Jizerských hor. Díky své poloze zaručuje dostatek klidu a soukromí, panoramatické výhledy do okolní přírody a nabízí možnost celoročního sportovního vyžití a aktivní relaxace.

Detail
Rezidence Bedřich
Lokalita: Bedřichov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2023


Butikový projekt exkluzivních horských apartmánů v klidném a malebném prostředí Jizerských hor. Na rozhraní obce Bedřichov a Janov nad Nisou, v části Hraničná, se nachází apartmány Rezidence BEDŘICH, které nabízejí všechny výhody bohatého vyžití Bedřichova a zároveň jsou skryty před cestovním ruchem - zajišťují tak svým majitelům pohodovou dovolenou.

Detail
Harrachov Peaks
Lokalita: Harrachov
Předpokládaný termín dokončení:


Komorní projekt Harrachov Peaks to je 16 jedinečných apartmánů s balkony a terasami v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Krkonoš. Tato nově vznikající horská rezidence o čtyřech nadzemních podlažích, včetně stylového podkroví s krásnými výhledy, nabízí moderní design v horském ladění, promyšlené dispozice a kvalitu přírodních materiálů.

Detail
Petrův Grunt
Lokalita: Bratrouchov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2024


V krkonošském Bratrouchově nedaleko Rokytnice nad Jizerou vzniká nový projekt Petrův Grunt. Jméno si získal na základě rozmanité historie. Původní a již dlouhou dobu nepoužívaný hotel z 80. let projde kompletní proměnou na apartmánové jednotky a z chátrajícího pionýrského tábora vzniknou útulné krkonošské roubenky.

Detail
Rokytná resort
Lokalita: Rokytnice nad Jizerou
Předpokládaný termín dokončení: 2024


Místo, kde příroda, sport a komfort napíší příběh vašeho horského života. Tři apartmánové domy nacházející se v klidném prostředí Huťského potoka v srdci Krkonoš tvoří komunitní bydlení v uzavřeném rezidenčním objektu a disponují bohatým společným zázemím, wellness či zahradou.

Detail
Pergamentka Apartments
Lokalita: Vítkovice
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2024


V horské lokalitě, uprostřed obce Vítkovice v Krkonoších, vznikne z původní horské chalupy Pergamentka nový moderní objekt s výhledem na severní svah sjezdovky Aldrov. Pergamentka Apartments bude obsahovat 20 pohodlných apartmánů.

Detail
Resort Stříbrnice
Lokalita: Stříbrnice
Předpokládaný termín dokončení:


V samotném srdci nejvyšších moravských hor, v kraji slůněte… daleko od lidí, ale přitom v jejich blízkosti… Resort Stříbrnice v lokalitě Kralického Sněžníku, na dohled Dolní Moravy. Areál se mění v moderní, jedinečné a neopakovatelné centrum, které nabízí pestré celoroční sportovní a společenské vyžití pro jednotlivce i rodiny. Právě zde pro vás aktuálně budujeme moderní apartmány: výjimečné, ekologické, energeticky úsporné a pohodlné. Pro vás i pro vaše blízké.

Detailnásledující strana


O nás | Právní informace | Kontakt Copyright (c) 2008-2023