novostavby horske apartmany

Horské apartmány v Čechách a na Moravě


Apartmány Residence Aurum
Lokalita: Černý Důl
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2022


Residence Aurum jsou moderní investiční apartmány v srdci Krkonoš určené pro vlastní rekreaci i stabilní výnos, a to díky komerčnímu pronájmu v době, kdy je majitelé sami nevyužívají.

Detail
Rekreační domy >>Velká Morava<< Dolní Morava
Lokalita: Dolní Morava
Předpokládaný termín dokončení:


Rekreační domy Velká Morava ve známém středisku obce Dolní Morava je projekt výstavby apartmánových domů. V roce 2021 bude dokončena výstavba tří domů, každý s osmi byty a zároveň bude započata výstavba čtvrtého domu, s rovněž 8 byty, s plánovaným dokončením do konce roku 2022.

Detail
Apartmány Černý Důl
Lokalita: Černý Důl
Předpokládaný termín dokončení:


Projekt je řešený jako moderní nízkoenergetická dřevostavba s důrazem na zachování architektury zapadající do horského prostředí. Vzniknou zde tři velmi komfortně řešené apartmánové byty, které budou disponovat vlastní terasou a zahrádkou. Zároveň je kladen důraz na minimální energetickou náročnost objektu a komfortní řízení vytápění.

Detail
Yasmin apartments
Lokalita: Vítkovice v Krkonoších
Předpokládaný termín dokončení:


Kompletní rekonstrukce bývalého známého hotelu z 80. let v krásném prostředí Krkonošského Národního Parku. Nově přestavěné apartmánové jednotky v moderním designu se nachází ve výjimečné lokalitě. Relaxujte v tichém prostředí a nechte se unést vůní lesa nad pstruhovým potokem, anebo aktivitami lyžařského centra Aldrov a Snowparku Jizerka.

Detail
Apartmány Rokytnice
Lokalita: Rokytnice nad Jizerou
Předpokládaný termín dokončení: 2020


Chcete jezdit na hory do vlastního? Právě jste našli, co hledáte! V historické administrativní budově pro Vás připravujeme nově rekonstruované apartmány - přímo u náměstí, v blízkosti restaurací a obchodů, a přitom na dosah přírodě.

Detail
Luxusní apartmány - Loučná pod Klínovcem
Lokalita: Loučná pod Klínovcem
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2021


Společnost Ski-village nabízí k prodeji prvních 14 apartmánů, jejichž výstavbu realizuje na vlastních pozemcích. Horské apartmány budou součástí luxusní residenční čtvrti s automatickými bránami s dálkovým a kódovým otevíráním zabraňující vjezd neoprávněným osobám.

Detail
Klínovecké louky
Lokalita: Loučná pod Klínovcem
Předpokládaný termín dokončení:


Rodinné horské bydlení v čistém moderním stylu stojí přímo pod svahy Klínovce a německého Fichtelbergu. Nabízí tak vlastní zázemí doslova pár kroků od moderních skiareálů a běžkaři oblíbené Krušnohorské magistrály v zimě nebo vyhledávaných cyklotras a atraktivních turistických cílů v létě.

Detail
Krakonoš residence
Lokalita: Pec pod Sněžkou
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2022


Apartmány Krakonoš se nacházejí v samotném srdci Krkonoš. Moderní architektura zde navazuje na původní tradice horského stavitelství. Dostatek denního světla a luxusní přírodní materiály jako dřevo a kámen v kombinaci se sklem vytvářejí v každém z apartmánů nezaměnitelnou atmosféru domácí pohody a útulnosti.

Detail
Residence Vlčice
Lokalita: Pec pod Sněžkou
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2021


Residence Vlčice nabízí 23 výjimečných apartmánů v srdci jednoho z nejmalebnějších horských středisek Krkonoš, v Peci pod Sněžkou.

Detail
Trio Harrachov
Lokalita: Harrachov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2022


Trio Harrachov tvoří tři bytové domy z dílny renomovaného pražského ateliéru Michala Kasíka, archiSPACE s.r.o., který se při tvorbě projektu inspiroval typickou krkonošskou architekturou. Návrh trojice domů zasazených do klidného údolí říčky Kamenice působí svěžím a přitom tradičním dojmem. Navíc zcela respektuje sporadickou okolní zástavbu.

Detailnásledující strana


O nás | Právní informace | Kontakt Copyright (c) 2008-2020