novostavby horske apartmany

NovostavbaMOLO Lipno Resort
Lokalita: Lipno
Předpokládaný termín dokončení:

MOLO Lipno Resort – designové bydlení v luxusním standardu. Pořiďte si druhý domov na břehu Lipna, v místě, které Vám nabídne výjimečnou architekturu a standard a pětihvězdičkový servis v každém detailu.

79 exkluzivních bytů a penthousů s dechberoucími výhledy na jezerní panorama či do zenové zahrady je nabízeno v kvalitě srovnatelné s nejvyššími světovými standardy.

Proměňte své víkendy v dovolené, nechte se hýčkat komfortem v MOLO Lipno Resortu, jehož součástí je i pětihvězdičkový hotel se službami concierge, prémiovým spa a restaurace s mezinárodní kuchyní. Samozřejmostí je členství v privátním MOLO klubu nebo důležité detaily, jako je podzemní parking, přizpůsobený pro sportovní vozy i SUV.

Výhled, který udělá Váš den výjimečným v kterémkoliv ročním období – pohled na vodní hladinu, horizont se západem slunce, siluety plachetnic. Byty v Resortu Molo Lipno jsou synonymem luxusu a komfortu, zhmotněním volnosti a svobody prostoru v dispozicích promyšlených do detailu. Svůj půvab a klidnou atmosféru mají i byty orientované do zenové zahrady.

URL: http://www.mololipno.cz
Developer: EXCEDER ENTERPRISE a.s.

Mapa

Vizualizace / fotografie:

-O nás | Právní informace | Kontakt Copyright (c) 2008-2020