novostavby horske apartmany

NovostavbaByty Cukrovar
Lokalita: Odolena Voda
Předpokládaný termín dokončení:

Byty Cukrovar v Odolené Vodě Vám nabídnou vyvážený recept na to, jak si život naplno užít. Blízko k přírodě a nedaleko do hlavního města, s historií v citlivém moderním pojetí, v klidném prostředí s plnou infrastrukturní vybaveností a nabídkou uplatnění i kulturního vyžití.

Správná rovnováha je totiž to sladké tajemství, na kterém Byty Cukrovar v Odolené Vodě staví. Usaďte se a objevte ho s námi.

Z ulice K Cukrovaru to budete mít všude tak akorát. Do centra Prahy se dostanete do 30 minut, na okraj hlavního města do 10 minut (autem a autobusem po dálnici D8), do Obchodního centra Letňany do 15 minut. Neratovice a Kralupy nad Vltavou jsou co by kamenem dohodil (7,5 a 8 km).

Neláká vás sídlištní periferie a nepotřebujete ani být neustále v centru dění? V komplexu Byty Cukrovar najdete klid a zároveň budete mít kam zajít posedět, na jídlo, nebo vyřídit si poštu a jiné záležitosti. No a do školy a školky nebudete děti muset vozit. Jednoduše zjistíte, jak se vám změní život, když je všechno tak správně blízko i daleko, a jak má být.

URL: https://www.bytycukrovar.cz
Developer:

Mapa

Vizualizace / fotografie:

-O nás | Právní informace | Kontakt Copyright (c) 2008-2020