novostavby horske apartmany

NovostavbaTerasy Adamov
Lokalita: Adamov (okres Blansko)
Předpokládaný termín dokončení:

Nová dominanta města Adamov. Moderně zařízené, nízkoenergetické, nadprůměrně prostorné byty 1+kk až 4+kk v polyfunkčním domě uprostřed města. Vhodné pro single, rodiny i jako dlouhodobá strategická investice.

Terasy Adamov představují ambiciózní projekt desetipatrového moderního bytového domu, který se stane novou dominantou města Adamov. Je největším projektem svého druhu ve městě i v blízkém okolí. Bývalá administrativní budova ADAST prochází svou radikální proměnou nejen z hlediska architektonického, ale i z hlediska svého účelu.

V samotném centru města se rodí polyfunkční dům s komerčními prostory zahrnující obchůdky i služby a především s nabídkou bytových jednotek pro nejrůznější klientelu.

Nadčasová forma revitalizace objektu s využitím moderních technologií a v souladu se současnými trendy otevírá projektu Terasy Adamov obrovskou perspektivu. Svou strategickou polohou, vynikající dostupností i panoramatickými výhledy do bujně zelného okolí už nyní jednoznačně patří k nejžádanějším místům k bydlení.

URL: http://www.terasy-adamov.cz
Developer:

Mapa

Vizualizace / fotografie:

-O nás | Právní informace | Kontakt Copyright (c) 2008-2020