novostavby horske apartmany

NovostavbaLidická Kyjov
Lokalita: Kyjov
Předpokládaný termín dokončení:

Nabízíme Vám dostupné bydlení v dosahu všech krás malebného Kyjovska, v blízkosti centra Kyjova, Nemocnice Kyjov, autobusového i vlakového nádraží a nákupního centra. Nedaleko jsou i školky a školy.

Samotný bytový dům má čtyři nadzemní podlaží a dva vstupy A a B a je v něm 32 bytových jednotek. Nachází se v něm jak menší bytové jednotky 1+kk, tak i střední 2+kk a větší 3+kk. Maximální pohodlí při přístupu do bytového domu zaručuje výtah v přízemí. Každý z bytů disponuje vlastní lodžií.

V ceně bytu je zahrnuta kuchyň vč. spotřebičů (vyjma myčky, je zde příprava pro myčku), vinylové podlahy, keramické dlažby, obklady, vnitřní dveře a zárubně, prostorná koupelna se zdravotechnickým vybavením (wc, umyvadla, baterie, sprchový kout), kompletní elektroinstalace. Všechny byty jsou vybaveny rekuperačními jednotkami zajišťujícími komfortní přísun čerstvého vzduchu. V ceně každého bytu je i sklepní koje k uložení Vašich nezbytností.

Parkování je možné přímo před bytovým domem na veřejném parkovišti, kde bude zajištěno 56 míst včetně dobíjecí stanice na elektromobily.

URL: https://www.lidickakyjov.cz
Developer: FUTURITÉ CZ s.r.o.

Mapa

Vizualizace / fotografie:

-O nás | Právní informace | Kontakt Copyright (c) 2008-2020