novostavby horske apartmany

NovostavbaWagnerův mlýn
Lokalita: Červená Voda
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2023

Co by kamenem dohodil od turistických středisek na pomezí Orlických hor a Jeseníků, v malebné obci Červená Voda, budujeme nový apartmánový dům. Místo, které jsme pro naši stavbu vybrali, má v této klidné lokalitě dlouhou tradici. Od roku 1835 zde stával původní mlýn, který fungoval až do roku 1930, kdy zaniklo vodní právo, a pro tento mlýn to znamenalo prakticky jeho konec. Po letech chátrání se nám již bohužel nepodařilo tuto původní budovu zachránit, nicméně v duchu nejlepších tradic na tomto místě vzniká nový rezidenční dům Wagnerův mlýn.

Malebná obec Červená Voda se rozkládá na hranici Čech a Moravy v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Občanská vybavenost obce je na velmi dobré úrovni. V obci se nachází mateřská i základní škola, lékař i lékárna, obchod, restaurace, obecní úřad, bankomat, pošta, kostel, kino Spuk, dětské hřiště… V Červené Vodě je autobusová i vlaková zastávka.

Červená Voda je svojí polohou velmi dobrým výchozím místem za turistikou k objevování krás okolních hor a výhledů do údolí. V létě i v zimě zde najdeme různá sportovní vyžití. Můžeme vyrazit na kolo, lyže, běžky nebo poznávat historii pohraničí či vyrazit do blízkého Polska.

URL: https://wagneruvmlyn.cz
Developer: Wagnerův mlýn s.r.o.

Mapa

Vizualizace / fotografie:

-O nás | Právní informace | Kontakt Copyright (c) 2008-2020