novostavby horske apartmany

NovostavbaViladům Kobeřice u Brna
Lokalita: Újezd I, Kobeřice u Brna
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2023

Viladům Kobeřice je komorní projekt navržený architektonickým studiem Atelier CL3. Hlavní myšlenkou projektu je zajistit moderní bydlení s dostatkem soukromého prostoru. Domy jsou zasazeny na jižní stráni klidné ulice s výhledem do zahrad a krajiny Ždánického lesa. Návrh objektu reflektuje orientaci ke světovým stranám, stejně jako požadavek na soukromí jeho budoucích obyvatel. Jedná se o exkluzivní projekt s pouhými dvěma rodinnými domy. Domy jsou umístěny vedle sebe s lehkým odsazením a nabízí tak naprosté soukromí jeho obyvatelům.

Ke každé jednotce náleží vlastní oplocená zahrada s terasou a venkovní parkovací stání před domem. Dispozičně je objekt členěn na obytnou část v přízemí navazující na přilehlou terasu, v poschodí se nachází soukromá část s dětskými pokoji, ložnicí a koupelnou.

Celý koncept výstavby splňuje požadavky klidného, bezpečného a především komfortního bydlení.

Domy jsou nabízeny v několika stupních dokončení. Je poté volbou klienta, pro kterou variantu se rozhodne. Projekt dává možnost pořídit bydlení ve variantě A – na klíč, případně ve variantě B – bez podlah, vnitřních dveří, obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů, ve variantě C – hrubá stavba včetně omítky, střechy (neobsahuje stavební povolení).

Zuzana Čemerková
tel.: 725053848
e-mail: cemerkova.z@osp-mk.cz

URL:
Developer: OSP spol. s r.o.

Mapa

Vizualizace / fotografie:

-O nás | Právní informace | Kontakt Copyright (c) 2008-2023