novostavby horske apartmany

NovostavbaChalety Dolní Morava
Lokalita: Dolní Morava
Předpokládaný termín dokončení:

Chalety Dolní Morava se nachází na jižním svahu v údolí pod Králickým Sněžníkem, stranou od lyžařského a turistického centra, obklopené zelenými loukami a roztroušenou zástavbou několika rodinných domů. Unikátnost celého projektu je jak jeho okrajová poloha v obci, tak atraktivní výhledy do ničím nerušené krajiny. Každý dům jsme osadili na pozemek tak, aby optimálně využíval prostor své parcely a byl ve vzájemné harmonii s okolními domy.

Silueta zástavby svým prostorovým členěním volně uspořádaných kvádrů se sedlovou střechou přirozeně zapadá do okolní krajiny a nepůsobí jako jeden hmotný objekt. Také je barevně členěna do přírodních tónů, čímž zjemňujeme měřítko a zajišťuje soudobé působení. Architektura v našem pojetí je více odvážná a umožňuje rovnoprávnost a přiznání současnosti v mezích zachování a obohacení celé lokality.

Dispozice bytů jsou logické, přehledné a vždy vybavené dostatečným zázemím. Každý z bytů má svůj venkovní prostor ať ve formě terasy, nebo balkonu v patře. Relativně nestandardní je návrh využití podkrovního prostoru pod hřebenem střechy k rozšíření užitné plochy bytu. Samozřejmostí ve vybavení domu jsou parkovací stání pro každý byt a skladovací prostor na kola a jiné vybavení.

URL: https://chaletydolnimorava.cz
Developer: BVP Develop s.r.o.

Mapa

Vizualizace / fotografie:

-O nás | Právní informace | Kontakt Copyright (c) 2008-2023