novostavby horske apartmany

NovostavbaBenecko Apartmány
Lokalita: Benecko
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2023

Zapomeňte na velkolepé developerské stavby, které jsou sice na první pohled okouzlující – na ten druhý je ale znát, že jim chybí cit pro detail a osobní přístup. Nejsme megalomani, kteří budují jeden komplex za druhým – raději vsázíme na menší projekty, které „mají duši“ a získají si vás. I proto jsme vsadili na Benecko, malebnou obec v Krkonoších. Unikátní prostředí zdejšího národního parku nabízí pohled takřka na panenskou přírodu, zároveň je skvělým místem pro rekreaci (nejen ve sportovním duchu) během letní i zimní sezóny.

Vždyť naše apartmány leží přímo na lokální sjezdovce, která vás pohodlně přiblíží až na vyhlášenou sjezdovku Kejnos. Prostě nazujete lyže a jedete. Není třeba se nikam přibližovat autem ani trmácet pěšky. Komplex je přímo součástí beneckého areálu a celoročně zde můžete pohodlně parkovat – prakticky přímo pod vlekem, nehledě na počasí a sněhovou nadílku.

Horské lázně přímo v srdci Krkonoš – nadmořská výška 900 metrů, čerstvý vzduch a panoráma, u kterého člověk najednou zapomene na všechno kolem. Chráněná krajinná oblast Krkonošského národního párku je pojmem sama o sobě. Zároveň tady ale najdeme i moderní lyžařský areál, který je ideální pro zimní sportovní sezónu v plném nasazení. 16 sjezdovek, 5,5 km svahů pro začátečníky i pokročilé, slalomový svah a snowparky s několika rampami a překážkami. Večerní lyžování a čtyřsedačková lanovka. Pro ty nejmenší je zde dětský skipark Havrland se spoustou atrakcí. Nechybí ani svahy pro sáně nebo boby, školy lyžování a snowboardingu. A samozřejmě ani půjčovny. Běžkaři zde najdou více než 100 km upravovaných tratí, krásné vyhlídky a ničím nerušené zážitky.

URL: https://beneckoapartmany.cz/
Developer: AnTePo Developement, s.r.o

Mapa

Vizualizace / fotografie:

-O nás | Právní informace | Kontakt Copyright (c) 2008-2020