novostavby horske apartmany

Novostavby v severních Čechách - Liberecký kraj


Všechny kraje | Středočeský kraj | Liberecký kraj | Královéhradecký kraj | Pardubický kraj | Vysočina | Jihočeský kraj | Plzeňský kraj | Karlovarský kraj | Ústecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Zlínský kraj | Jihomoravský kraj | Praha a okolí | Brno a okolí | Horské apartmány
Rezidence Four Elements
Lokalita: Josefův Důl
Předpokládaný termín dokončení:


Exkluzivní projekt Rezidence Four Elements nabízí pouhých 14 apartmánů v samém srdci horského střediska v Josefově Dole. V nabídce máme jak malé apartmány od 25m2 které byly přesně navrženy pro krátkodobé pronájmy, tak i víceložnicové rodinné apartmány v dispozici 2+kk a 3+kk se soukromou předzahrádkou nebo prostornými lodžiemi. Budoucí majitelé budou mít díky nízkému počtu apartmánů dostatečné soukromí. Apartmány budou realizovány v nejvyšším standartu v jedinečném horském stylu.

Detail
Resort Černý kopec
Lokalita: Desná v Jizerských horách
Předpokládaný termín dokončení:


Resort Černý kopec představuje unikátní mezonetové apartmány v atraktivní lokalitě Jizerských hor. Díky své poloze zaručuje dostatek klidu a soukromí, panoramatické výhledy do okolní přírody a nabízí možnost celoročního sportovního vyžití a aktivní relaxace.

Detail
Výhledy Liberec
Lokalita: Liberec
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2024


V liberecké čtvrti Staré Pavlovice vzniká bytový dům, z něhož se otevírá výjimečný výhled na Ještědsko-kozákovský hřeben, Jizerské hory a celé liberecké údolí. To mu dalo i jeho jméno: Výhledy Liberec.

Detail
Rezidence Bedřich
Lokalita: Bedřichov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2023


Butikový projekt exkluzivních horských apartmánů v klidném a malebném prostředí Jizerských hor. Na rozhraní obce Bedřichov a Janov nad Nisou, v části Hraničná, se nachází apartmány Rezidence BEDŘICH, které nabízejí všechny výhody bohatého vyžití Bedřichova a zároveň jsou skryty před cestovním ruchem - zajišťují tak svým majitelům pohodovou dovolenou.

Detail
Harrachov Peaks
Lokalita: Harrachov
Předpokládaný termín dokončení:


Komorní projekt Harrachov Peaks to je 16 jedinečných apartmánů s balkony a terasami v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Krkonoš. Tato nově vznikající horská rezidence o čtyřech nadzemních podlažích, včetně stylového podkroví s krásnými výhledy, nabízí moderní design v horském ladění, promyšlené dispozice a kvalitu přírodních materiálů.

Detail
Petrův Grunt
Lokalita: Bratrouchov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2024


V krkonošském Bratrouchově nedaleko Rokytnice nad Jizerou vzniká nový projekt Petrův Grunt. Jméno si získal na základě rozmanité historie. Původní a již dlouhou dobu nepoužívaný hotel z 80. let projde kompletní proměnou na apartmánové jednotky a z chátrajícího pionýrského tábora vzniknou útulné krkonošské roubenky.

Detail
Tři věže
Lokalita: Liberec
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2025


Nové byty splní sen o pohodlném bydlení každému, kdo chce žít v klidném prostředí, a přitom mít na dosah vše, co život ve městě nabízí. Tento komplex Tři věže se 125 bytovými jednotkami a podzemní garáží je totiž strategicky umístěn jen minutku chůze od cyklostezky a 5 minut chůze od obchodu s potravinami.

Detail
Rokytná resort
Lokalita: Rokytnice nad Jizerou
Předpokládaný termín dokončení: 2024


Místo, kde příroda, sport a komfort napíší příběh vašeho horského života. Tři apartmánové domy nacházející se v klidném prostředí Huťského potoka v srdci Krkonoš tvoří komunitní bydlení v uzavřeném rezidenčním objektu a disponují bohatým společným zázemím, wellness či zahradou.

Detail
Pergamentka Apartments
Lokalita: Vítkovice
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2024


V horské lokalitě, uprostřed obce Vítkovice v Krkonoších, vznikne z původní horské chalupy Pergamentka nový moderní objekt s výhledem na severní svah sjezdovky Aldrov. Pergamentka Apartments bude obsahovat 20 pohodlných apartmánů.

Detail
Benecko Apartmány
Lokalita: Benecko
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2023


Zapomeňte na velkolepé developerské stavby, které jsou sice na první pohled okouzlující – na ten druhý je ale znát, že jim chybí cit pro detail a osobní přístup. Nejsme megalomani, kteří budují jeden komplex za druhým – raději vsázíme na menší projekty, které „mají duši“ a získají si vás. I proto jsme vsadili na Benecko, malebnou obec v Krkonoších. Unikátní prostředí zdejšího národního parku nabízí pohled takřka na panenskou přírodu, zároveň je skvělým místem pro rekreaci (nejen ve sportovním duchu) během letní i zimní sezóny.

Detailnásledující strana


O nás | Právní informace | Kontakt Copyright (c) 2008-2023