novostavby horske apartmany

Novostavby na Moravě - Moravskoslezský kraj


Všechny kraje | Středočeský kraj | Liberecký kraj | Královéhradecký kraj | Pardubický kraj | Vysočina | Jihočeský kraj | Plzeňský kraj | Karlovarský kraj | Ústecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Zlínský kraj | Jihomoravský kraj | Praha a okolí | Brno a okolí | Horské apartmány
Rezidence Park Hrabůvka
Lokalita: Ostrava-Hrabůvka
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2021


Bytový komplex REZIDENCE PARK HRABŮVKA nabídne svým rezidentům dostupné bydlení v příjemné lokalitě města Ostravy. Charakteristickým prvkem a významnou předností dvou samostatných bytových domů bude jejich výhled do parku se vzrostlými stromy a prostorné dispozice bytů. Venkovní odpočinková zóna obklopená zelení, vyhrazené parkování a komory na patře zvyšují komfort pro každodenní život.

Detail
Rezidence Kačírkova
Lokalita: Opava
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2020


Prodej nových bytů v opavském developerském projektu REZIDENCE KAČÍRKOVA zahájen. Výstavba byla započata v květnu 2019. Páteří výstavby je osm objektů s bytovými jednotkami o dispozici 1kk, 2kk, 3kk, 4kk a devíti atraktivními byty typu PENTHOUSE o dispozici 4kk a 5kk, včetně teras nebo lodžií.

Detail
Rezidence Na Podhůří - Frýdek-Místek
Lokalita: Frýdek-Místek
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Rezidence Na Podhůří je novým developerským projektem ve Frýdku-Místku, který bude obsahovat jak bytové jednotky, řadové rodinné domy a také čtyři stavební pozemky určené k výstavbě rodinných domu s vyřízeným stavebním povolení a kompletní realizační stavební dokumentací.

Detail
Bydlení Poruba - Ostrava
Lokalita:
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2017


Dovolte nám, abychom vám představili náš výjimečný bytový projekt. Projekt nabízí 74 bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk včetně 8 samostatných mezonetových bytů s atriem.

Detail
Rezidence Nová Karolina - Ostrava
Lokalita: Ostrava
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2012


Moderní bydlení určené pro všechny, kteří chtějí mít na dosah ruky kulturu, obchody, sport i rekreační vyžití. To je bydlení v rezidenci s nadčasovou architekturou, propracovanými detaily, skutečně standardním, moderním vybavením vybraným zkušenými a renomovanými architekty. To vše za reálnou cenu, kterou si můžete dovolit. Je na čase vyměnit Váš starý byt za nové bydlení v srdci Ostravy.

Detail
Rezidence Améba - Ostrava
Lokalita: Ostrava
Předpokládaný termín dokončení:


Rezidence Améba představuje v současné době naprosto bezkonkurenční rezidenční bydlení v centru města Ostravy. Nachází se v parku vedle Ostravské radnice na okraji prestižní historické vilové čtvrti a Komenského sadů podél levého břehu řeky Ostravice. Rezidence je umístěna ve vlastní oplocené okrasné zahradě se vzrostlými skupinami stromů a zelení. Zahrada a navazující park s řekou vytvářejí jedinečné zázemí pro odpočinek, relaxaci, ale i sportovní vyžití. Naopak přilehlé městské centrum poskytuje veškerý komfort služeb a zázemí pro práci i zábavu. Rezidence Améba je řešena v postmoderním stylu s originální dispozicí velmi prostorných, prosluněných bytů s velkými terasami, balkony a lodžiemi. Interiéry jsou umocněny prosklenými, často zaoblenými stěnami. Celé řešení je realizováno s cílem umožnit kontakt s okolní přírodou a nádherné výhledy do parku, na řeku Ostravici, do okrasných zahrad vilové čtvrti i na radniční věž. Rezidence Améba sestává ze dvou budov propojených podzemním koridorem s parkingem. Velkoryse jsou řešeny i společné prostory, u obou hlavních vstupů do jednotlivých budov jsou prostory umožňující zřízení recepcí. Každá budova má samostatný východ do zahrady.

Detail
Vyhlídka Hladnovská
Lokalita: Slezská Ostrava
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2009


Slezská Ostrava je dynamicky se rozvíjející městskou částí, ve které pro Vás realizujeme vkusně a moderně řešenou výstavbu bytového domu. Slezská Ostrava je jedním z nejvýše položených míst města. Záměrem investora je vybudování vícepodlažního bytového domu s 24 bytovými jednotkami různých rozměrů a zajímavých dispozic, který poskytne obyvatelům nadprůměrnou kvalitu bydlení a bude skýtat jak výhodu obytného prostředí klidných ulic v nižších podlažích, tak atmosféru velkoměstského prostředí a mimořádného panoramatu celého okolního horizontu pro vyšší patra. Rozmanitá skladba bytů dává možnost výběru širokému spektru klientů. Samozřejmostí bude zabezpečení objektu a možnost parkování v podzemních garážových stáních.

Detail

O nás | Právní informace | Kontakt Copyright (c) 2008-2023