novostavby horske apartmany

Nabídka - Pardubický kraj


Všechny kraje | Středočeský kraj | Liberecký kraj | Královéhradecký kraj | Pardubický kraj | Vysočina | Jihočeský kraj | Plzeňský kraj | Karlovarský kraj | Ústecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Zlínský kraj | Jihomoravský kraj | Praha a okolí | Brno a okolí | Horské apartmány
Chalety Dolní Morava
Lokalita: Dolní Morava
Předpokládaný termín dokončení:


Chalety Dolní Morava se nachází na jižním svahu v údolí pod Králickým Sněžníkem, stranou od lyžařského a turistického centra, obklopené zelenými loukami a roztroušenou zástavbou několika rodinných domů. Unikátnost celého projektu je jak jeho okrajová poloha v obci, tak atraktivní výhledy do ničím nerušené krajiny. Každý dům jsme osadili na pozemek tak, aby optimálně využíval prostor své parcely a byl ve vzájemné harmonii s okolními domy.

Detail
Panorama resort Červená Voda
Lokalita: Mlýnice - Červená Voda
Předpokládaný termín dokončení:


Představujeme Vám luxusní projekt 12 horských domů v srdci přírody na pomezí Orlických Hor a Jeseníků. Domy jsou rozděleny do 4 bloků po 3 jednotkách. Panorama resort Červená Voda – bydlení ve výjimečné a klidné lokalitě s výhledem na ski areál Buková Hora, pouhých 15 min od horského areálu Dolní Morava. Ideální pro letní i zimní vyžití.

Detail
Wagnerův mlýn
Lokalita: Červená Voda
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2023


Co by kamenem dohodil od turistických středisek na pomezí Orlických hor a Jeseníků, v malebné obci Červená Voda, budujeme nový apartmánový dům. Místo, které jsme pro naši stavbu vybrali, má v této klidné lokalitě dlouhou tradici. Od roku 1835 zde stával původní mlýn, který fungoval až do roku 1930, kdy zaniklo vodní právo, a pro tento mlýn to znamenalo prakticky jeho konec. Po letech chátrání se nám již bohužel nepodařilo tuto původní budovu zachránit, nicméně v duchu nejlepších tradic na tomto místě vzniká nový rezidenční dům Wagnerův mlýn.

Detail
Wolkerovo údolí
Lokalita: Ústí nad Orlicí
Předpokládaný termín dokončení:


V podhůří Orlických hor, obklopeno nádhernou přírodou Českotřebovské vrchoviny, leží na soutoku Tiché Orlice a Třebovky malebné historické město Ústí nad Orlicí, vzdálené pouhou hodinu jízdy od Pardubic či Hradce Králové. A právě tam, na okraji rozsáhlého lesoparku Wolkerovo údolí, vzniká kompletní rekonstrukcí unikátní rezidenční projekt nabízející výjimečné bydlení s výhledem na okolní lesy plné jezer, luk, cyklostezek a zřícenin hradů.

Detail
Apartmány Dolní Morava
Lokalita: Dolní Morava
Předpokládaný termín dokončení:


Představujeme Vám výjimečný projekt zahrnující celkem 60 komfortních apartmánů přímo ve skiareálu Dolní Morava. Dispozice i celková koncepce je promyšlena do každého detailu. Důraz byl kladen na maximální využitelnost a současně dostatečné množství úložných prostor. Velké prosklené plochy jsou zárukou dostatku světla a krásných výhledů, útulné lodžie zase přirozeného kontaktu s venkovním prostorem.

Detail
Rekreační domy >>Velká Morava<< Dolní Morava
Lokalita: Dolní Morava
Předpokládaný termín dokončení:


Rekreační domy Velká Morava ve známém středisku obce Dolní Morava je projekt výstavby apartmánových domů. V roce 2021 bude dokončena výstavba tří domů, každý s osmi byty a zároveň bude započata výstavba čtvrtého domu, s rovněž 8 byty, s plánovaným dokončením do konce roku 2022.

Detail
Rezidence Rozmarýn
Lokalita: Česká Třebová
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2021


Bytový dům Rezidence Rozmarýn se nachází v samotném centru České Třebové na adrese Trávník 1906. V projektu je celkem 87 bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk. V krátké vzdálenosti od Rezidence Rozmarýn se nachází hlavní nádraží, historické centrum a supermarkety.

Detail
Rezidence Říční - Svitavy
Lokalita: Svitavy
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2020


Nový projekt bydlení se nachází v blízkosti centra města Svitavy na ulici Říční. Součástí navrženého komplexu je čtyřpodlažní bytový dům se třemi samostatnými vstupy a vnitřními schodišti, dva čtyřpodlažní objekty se společnou venkovní pavlačí přístupnou rovněž venkovním schodištěm.

Detail
Chrudimpark
Lokalita: Chrudim
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2011


Zapusťte kořeny... … půjde vám to snadno. Na krásném místě se člověk stane patriotem opravdu rychle. Projekt CHRUDIMPARK vyrůstá v těsném sousedství vzrostlého parku, který se stane součástí projektu. Zeleň tu hraje důležitou roli. Tak důležitou, že stromy dají jméno jednotlivým domům. Jak by se vám líbilo bydlet v Jírovci a zároveň se dívat do jeho koruny z oken svého bytu? K životu ale jenom zeleň nestačí, součástí moderního bydlení je snadná dostupnost obchodů, služeb, škol apod. I tenhle požadavek CHRUDIMPARK splňuje. Během několika minut jste v samotném centru Chrudimi. A když zatoužíte po větším ruchu, zajedete si do Pardubic nebo do Hradce Králové. CHRUDIMPARK, to je prostě kousek země, kde zapustíte kořeny velmi rychle. A budou tak pevné, že vás tu udrží po celý život.

Detail

O nás | Právní informace | Kontakt Copyright (c) 2008-2023