novostavby horske apartmany

NovostavbaPergamentka Apartments
Lokalita: Vítkovice
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2024

V horské lokalitě, uprostřed obce Vítkovice v Krkonoších, vznikne z původní horské chalupy Pergamentka nový moderní objekt s výhledem na severní svah sjezdovky Aldrov. Pergamentka Apartments bude obsahovat 20 pohodlných apartmánů.

Původní chalupa, která nese název na základě historie vlastníka, jehož portfolio obsahovalo v minulém století i papírenské továrny, sloužila k ubytování turistů a rekreačních spolků.

Krkonoše byly, jsou a vždy budou vyhledávanou rekreační lokalitou. V 80.letech ROH posílala v zimě i v létě rekreovat skupiny zaměstnanců na společenské zájezdy, děti jezdily na horské pionýrské tábory a lidé navštěvovali své příbuzné, kamarády nebo se na hory vraceli za čerstvým vzduchem a turistickými možnosti.

Na tuto myšlenku a tradici navazuje i rodinná firma 2MKZ, která v horské oblasti rekonstruuje a připravuje další zajímavé projekty. V dnešní zrychlené době jsou horský vzduch a slunce jednou z nepostradatelných záležitostí, které přispívají k našemu duševnímu zdraví. České hory nám nabízí tento luxus, který postupně doplní i zrekonstruované či opravené nemovitosti.

URL: https://pergamentka-apartments.cz
Developer: 2MKZ development s.r.o.

Mapa

Vizualizace / fotografie:

-O nás | Právní informace | Kontakt Copyright (c) 2008-2020