novostavby horske apartmany

NovostavbaRokytná resort
Lokalita: Rokytnice nad Jizerou
Předpokládaný termín dokončení: 2024

Místo, kde příroda, sport a komfort napíší příběh vašeho horského života. Tři apartmánové domy nacházející se v klidném prostředí Huťského potoka v srdci Krkonoš tvoří komunitní bydlení v uzavřeném rezidenčním objektu a disponují bohatým společným zázemím, wellness či zahradou.

Velmi oblíbené wellness s finskou saunou a odpočinkovou zónou, úschovnu lyží a kol s unikátním přístupovým systémem každé bytové jednotky, vysoušečem bot a servisním stolem. Pro maximální pohodlí všech sportovních nadšenců bude v areálu instalonán "Ski box" pro snadný přístup k zapůjčení lyží, běžek nebo kol a koloběžek podle sezóny a přání rezidentů. Samozřejmostí je vlastní úložný prostor za vstupem, stejně tak sklad nebo kvalitní wi-fi připojení v celém areálu. Venkovní prostory nabídnou posezení a ohniště. S vybranými lokálními obchody a restauracemi připravujeme také možnost doručení potravin a hotových jídel přimo do resortu.

Rokytnice nad Jizerou je vzkvétajícího horské město s kompletní vybaveností a výbornou dopravní dostupností. Dominantou místa je bezesporu samotná lokalita zasazená v centru okouzlující přírody Krkonošského národního parku.

Rokytnice patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Česku a je nekorunovaným králem českého skialpinismu i výborným místem pro běžecké túry. Ve městě se nachází několik obchodů s potravinami a sportovními potřebami, půjčovny, lyžařské školy, mnoho restaurací, bohatý noční život, ale i lékárna, nebo lékařské služby.

URL: https://www.rokytnaresort.cz
Developer: Arbol Rokytnice s.r.o.

Mapa

Vizualizace / fotografie:

-O nás | Právní informace | Kontakt Copyright (c) 2008-2020