novostavby horske apartmany

NovostavbaRezidence Four Elements
Lokalita: Josefův Důl
Předpokládaný termín dokončení:

Exkluzivní projekt Rezidence Four Elements nabízí pouhých 14 apartmánů v samém srdci horského střediska v Josefově Dole. V nabídce máme jak malé apartmány od 25m2 které byly přesně navrženy pro krátkodobé pronájmy, tak i víceložnicové rodinné apartmány v dispozici 2+kk a 3+kk se soukromou předzahrádkou nebo prostornými lodžiemi. Budoucí majitelé budou mít díky nízkému počtu apartmánů dostatečné soukromí. Apartmány budou realizovány v nejvyšším standartu v jedinečném horském stylu.

Zcela unikátní nabídkou je zajímavě řešený prostorný penthouse pro ty nejnáročnější klienty s rozlehlými terasami na dvou podlažích, výhledem na přilehlou řeku Kamenici a s vlastní vířivkou.

Vedle jedinečného místa a neopakovatelného výhledu z apartmánu vám budou k dispozici služby concierge, soukromé parkováni, úklid sněhu, sekání trávy, možnost snídaňového servisu, Spa, vířivka se slunnou terasou, lyžárna a kolárna. Dále bude možné využít multifunkční plochy k pořádání barbecue, venkovního kina, hraní míčových her a dalších aktivit.

URL: https://fourelements-jizerky.cz
Developer:

Mapa

Vizualizace / fotografie:

-O nás | Právní informace | Kontakt Copyright (c) 2008-2020