novostavby horske apartmany

Horské apartmány v Čechách a na Moravě


Yasmin apartments
Lokalita: Vítkovice v Krkonoších
Předpokládaný termín dokončení:


Kompletní rekonstrukce bývalého známého hotelu z 80. let v krásném prostředí Krkonošského Národního Parku. Nově přestavěné apartmánové jednotky v moderním designu se nachází ve výjimečné lokalitě. Relaxujte v tichém prostředí a nechte se unést vůní lesa nad pstruhovým potokem, anebo aktivitami lyžařského centra Aldrov a Snowparku Jizerka.

Detail
Apartmány Rokytnice
Lokalita: Rokytnice nad Jizerou
Předpokládaný termín dokončení: 2020


Chcete jezdit na hory do vlastního? Právě jste našli, co hledáte! V historické administrativní budově pro Vás připravujeme nově rekonstruované apartmány - přímo u náměstí, v blízkosti restaurací a obchodů, a přitom na dosah přírodě.

Detail
Luxusní apartmány - Loučná pod Klínovcem
Lokalita: Loučná pod Klínovcem
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2021


Společnost Ski-village nabízí k prodeji prvních 14 apartmánů, jejichž výstavbu realizuje na vlastních pozemcích. Horské apartmány budou součástí luxusní residenční čtvrti s automatickými bránami s dálkovým a kódovým otevíráním zabraňující vjezd neoprávněným osobám.

Detail
Klínovecké louky
Lokalita: Loučná pod Klínovcem
Předpokládaný termín dokončení:


Rodinné horské bydlení v čistém moderním stylu stojí přímo pod svahy Klínovce a německého Fichtelbergu. Nabízí tak vlastní zázemí doslova pár kroků od moderních skiareálů a běžkaři oblíbené Krušnohorské magistrály v zimě nebo vyhledávaných cyklotras a atraktivních turistických cílů v létě.

Detail
Krakonoš residence
Lokalita: Pec pod Sněžkou
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2022


Apartmány Krakonoš se nacházejí v samotném srdci Krkonoš. Moderní architektura zde navazuje na původní tradice horského stavitelství. Dostatek denního světla a luxusní přírodní materiály jako dřevo a kámen v kombinaci se sklem vytvářejí v každém z apartmánů nezaměnitelnou atmosféru domácí pohody a útulnosti.

Detail
Residence Vlčice
Lokalita: Pec pod Sněžkou
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2021


Residence Vlčice nabízí 23 výjimečných apartmánů v srdci jednoho z nejmalebnějších horských středisek Krkonoš, v Peci pod Sněžkou.

Detail
Trio Harrachov
Lokalita: Harrachov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2022


Trio Harrachov tvoří tři bytové domy z dílny renomovaného pražského ateliéru Michala Kasíka, archiSPACE s.r.o., který se při tvorbě projektu inspiroval typickou krkonošskou architekturou. Návrh trojice domů zasazených do klidného údolí říčky Kamenice působí svěžím a přitom tradičním dojmem. Navíc zcela respektuje sporadickou okolní zástavbu.

Detail
Villa Central - Janské Lázně
Lokalita: Janské Lázně
Předpokládaný termín dokončení: Zima 2019


Výjimečná lokalita. Výjimečné služby. Výjimečná Villa Central. Jen pouhých 30 m dělí Villu Central od kabinkové lanovky. Na dosah je i krásné centrum Janských lázní a nádherná příroda chráněné krajinné oblasti Krkonošského národního parku.

Detail
Apartmány Hašlerka
Lokalita: Bedřichov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2019


Komorní, rodinný projekt apartmánového domu v atraktivní lokalitě Jizerských hor umístěný na rozhraní známých středisek Bedřichov a Janov nad Nisou. Díky své pozici nabízí projekt dostatek klidu a soukromí, ale také překrásné výhledy do okolní přírody a možnost celoročního sportovního vyžití i aktivní relaxace. To vše jen něco málo přes hodinu pohodlné cesty autem z Prahy.

Detail
Byty Promenáda
Lokalita: Horní Maršov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Naše hory sice netrhají rekordy v nadmořských výškách, ale možná právě v tom spočívá jejich kouzlo. České „kopečky“ jsou přátelské, vlídné a pohostinné. Není divu, že v nich stále víc lidí hledá a nachází klid. Češi i cizinci utíkají z přeplněných měst do krkonošské přírody, ale nestojí o kompromisy. Horské louky, stříbrné kmeny buků a průzračné potůčky je třeba vyvážit moderním komfortem a pohodlnou infrastrukturou. Přesně to nabízí nový bytový dům Byty Promenáda v Horním Maršově.

Detailpředchozí strana následující strana


O nás | Právní informace | Kontakt Copyright (c) 2008-2020