novostavby horske apartmany

Horské apartmány v Čechách a na Moravě


Residence Krušec
Lokalita: https://residencekrusec.cz/lokalita/cs
Předpokládaný termín dokončení:


Residenci Krušec najdete v klidné lokalitě v blízkosti moderního ski & bike areálu Plešivec. Nabídne vám tak souznění smysluplného luxusu s ryzí přírodou a zároveň bohaté sportovní vyžití pro aktivní i rekreační sportovce.

Detail
Apartmány Dolní Morava
Lokalita: Dolní Morava
Předpokládaný termín dokončení:


Představujeme Vám výjimečný projekt zahrnující celkem 60 komfortních apartmánů přímo ve skiareálu Dolní Morava. Dispozice i celková koncepce je promyšlena do každého detailu. Důraz byl kladen na maximální využitelnost a současně dostatečné množství úložných prostor. Velké prosklené plochy jsou zárukou dostatku světla a krásných výhledů, útulné lodžie zase přirozeného kontaktu s venkovním prostorem.

Detail
GreenHill Ski/Bike resort
Lokalita: Zelená Hora, Kraslice
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2022


Váš druhý domov v kontaktu s přírodou a také jedinečná investiční příležitost. GreenHill Ski/Bike resort na Zelené Hoře v Kraslicích je unikátní projekt pěti horských apartmánů s privátním pozemkem obklopeným přírodou v těsné blízkosti horského střediska Bublava.

Detail
Horské apartmány Bratrouchov
Lokalita: Bratrouchov
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2021


Apartmány v neodolatelné lokalitě jen kousek od sjezdovky. Odpočiňte si od ruchu velkoměsta. Čeká na vás nádherná příroda, polosamota a výhled do krajiny.

Detail
Apartmány Perla
Lokalita: Říčky v Orlických horách
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2022


Užívejte si překrásný výhled na Orlické hory ze svého obýváku. Do interiéru si vyberte materiály a barvy podle svých představ.

Detail
Apartmány Residence Aurum
Lokalita: Černý Důl
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2022


Residence Aurum jsou moderní investiční apartmány v srdci Krkonoš určené pro vlastní rekreaci i stabilní výnos, a to díky komerčnímu pronájmu v době, kdy je majitelé sami nevyužívají.

Detail
Rekreační domy >>Velká Morava<< Dolní Morava
Lokalita: Dolní Morava
Předpokládaný termín dokončení:


Rekreační domy Velká Morava ve známém středisku obce Dolní Morava je projekt výstavby apartmánových domů. V roce 2021 bude dokončena výstavba tří domů, každý s osmi byty a zároveň bude započata výstavba čtvrtého domu, s rovněž 8 byty, s plánovaným dokončením do konce roku 2022.

Detail
Apartmány Černý Důl
Lokalita: Černý Důl
Předpokládaný termín dokončení:


Projekt je řešený jako moderní nízkoenergetická dřevostavba s důrazem na zachování architektury zapadající do horského prostředí. Vzniknou zde tři velmi komfortně řešené apartmánové byty, které budou disponovat vlastní terasou a zahrádkou. Zároveň je kladen důraz na minimální energetickou náročnost objektu a komfortní řízení vytápění.

Detail
Yasmin apartments
Lokalita: Vítkovice v Krkonoších
Předpokládaný termín dokončení:


Kompletní rekonstrukce bývalého známého hotelu z 80. let v krásném prostředí Krkonošského Národního Parku. Nově přestavěné apartmánové jednotky v moderním designu se nachází ve výjimečné lokalitě. Relaxujte v tichém prostředí a nechte se unést vůní lesa nad pstruhovým potokem, anebo aktivitami lyžařského centra Aldrov a Snowparku Jizerka.

Detail
Apartmány Rokytnice
Lokalita: Rokytnice nad Jizerou
Předpokládaný termín dokončení: 2020


Chcete jezdit na hory do vlastního? Právě jste našli, co hledáte! V historické administrativní budově pro Vás připravujeme nově rekonstruované apartmány - přímo u náměstí, v blízkosti restaurací a obchodů, a přitom na dosah přírodě.

Detailpředchozí strana následující strana


O nás | Právní informace | Kontakt Copyright (c) 2008-2020