novostavby horske apartmany

Nabídka - Středočeský kraj


Všechny kraje | Středočeský kraj | Liberecký kraj | Královéhradecký kraj | Pardubický kraj | Vysočina | Jihočeský kraj | Plzeňský kraj | Karlovarský kraj | Ústecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Zlínský kraj | Jihomoravský kraj | Praha a okolí | Brno a okolí | Horské apartmány
Park Radouč - Mladá Boleslav
Lokalita: Mladá Boleslav
Předpokládaný termín dokončení:


Jedenáctipodlažní bytový dům „C“ je součástí stavebního komplexu PARK RADOUČ III., který je u okružní křižovatky ulic 17. listopadu a Na Radouči na severozápadním okraji Mladé Boleslavi, v čistém prostředí blízko přírody s dostatkem zeleně, odpočinkových ploch a míst pro volnočasovou aktivitu. Další výhodou bydlení Na Radouči je výborná dopravní dostupnost, stále se rozšiřující občanská vybavenost (nákupní centra, pošta, služby, školy, sportoviště) a blízkost několika zastávek MHD, které zajišťují rychlou dosažitelnost ostatních částí města.

Detail
Rezidence Stella Rozdělov - Kladno
Lokalita: Kladno
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2017


Projekt Stella Rozdělov se skládá ze 4 bytových domů s 110 byty a nebytovým prostorem a 13 rodinných domů. Každý bytový dům má 2 uzavřené samostatné vchody s výtahem pro maximální soukromí, většinou se 3 byty na jeden výtah a patro. Všechny 4 bytové domy mají společné suterénní patro (1.PP), kde je umístěno 126 garážových stání a sklepní kóje pro každý byt. Všechny byty mají balkón, přízemní byty mají terasu a oplocenou předzahrádku.

Detail
Modrý Platan - Vysoký Újezd
Lokalita: Vysoký Újezd
Předpokládaný termín dokončení:


Modrý Platan – to je skvěle situované bydlení takřka v Praze, v malebném a vyhlášeném prostředí okolí Berounky. Hlavními výhodami této lokality jsou pamětihodnosti, příroda a bezproblémová doprava. Nemusíte tak dělat vůbec žádné kompromisy. Vše je totiž dokonale při ruce a v centru Prahy jste po Pražském okruhu či městskou hromadnou dopravou za pár minut.

Detail
Rodinné vily Vestec u Prahy
Lokalita: Vestec u Prahy
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2016


Nový projekt Rodinné vily „Vestec u Prahy“ se nachází v atraktivní lokalitě v bezprostřední blízkosti hlavního města Prahy. Projekt zahrnuje stavbu dvou luxusních rodinných vil s velkými pozemky a nabízí ideální místo pro bydlení v architektonicky originálně a moderně řešených vilách.

Detail
Viladomy Zbuzany
Lokalita: Zbuzany
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2018


Bydlení nedaleko centra Prahy, ale zároveň mimo ruch hlavního města. Dostatek čerstvého vzduchu. Dobrá dopravní dostupnost. Moderní život v typické české vesničce. Všechny tyto paradoxy se snoubí v developerském projektu Viladomy Zbuzany u Prahy.

Detail
Jížní stráň Podolanka
Lokalita: Podolanka
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2016


Jedná se o jedinečný rezidenční projekt v blízkosti biokoridoru, který byl navrhnut a zakomponován tak, aby vytvořil ucelený přírodní charakter s okolní krajinou. Součástí výstavby celého souboru bylo realizováno mnoho ochranných opatření, zejména dle podmínek Správy chráněné krajinné oblasti a biologického dohledu.

Detail
Třešňovka - Kutná Hora
Lokalita: Kutná Hora
Předpokládaný termín dokončení:


Pro ty, kdo chtějí bydlet ve vlastním domku se zahradou a nepřijít o výhody města. Projekt Třešňovka přímo navazuje na stávající zástavbu rodinných domů Kutné Hory. Díky své strategické poloze a klidnému prostředí v zeleni je ideálním místem pro domov jak pro mladé páry, rodiny s dětmi, tak i pro starší rezidenty.

Detail
Kopanský mlýn - Statenice
Lokalita: Statenice
Předpokládaný termín dokončení:


Nabízíme bydlení, které kvalitou a standardem nejen projektu, ale i souvisejících služeb spojuje výhody individuálního bydlení na míru s výhodami typového projektu v rámci celku

Detail
Rezidence Černošice
Lokalita: Černošice (Praha-západ)
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2016


Nový projekt 20ti bytů, který nabízí exklusivní bydlení ve dvou moderních viladomech pod názvy Emílie a Františka se zahradou propojené podzemními garážemi. Projekt je umístěný ve vyhledávané lokalitě v ulici Mokropeská v Černošicích na Praze-západ.

Detail
Bydlení Úvaly
Lokalita: Úvaly (Praha-východ)
Předpokládaný termín dokončení: 2. etapa - byty: zima 2018, Zahájení prodeje: 3. etapa - rodinné domy: léto 2018


Druhá etapa Bydlení Úvaly, projektu z pera ateliéru Headhand Architekti, navázala na úspěšnou první etapu a v pěti domech nabízí 46 bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk, včetně mezonetů s předzahrádkou. Projekt, v němž bylo počátkem letošního roku prodáno již více než 80 % bytů a v nabídce jsou pouze byty 3+kk, je realizován v energetickém standardu B a jeho dokončení je plánováno na zimu roku 2018. Každý byt disponuje venkovním prostorem ať už lodžií, terasou, nebo již zmíněnou předzahrádkou.

Detailnásledující strana


O nás | Právní informace | Kontakt | RSS Copyright (c) 2008-2017