novostavby horske apartmany

Nabídka novostaveb v Čechách


Všechny kraje | Středočeský kraj | Liberecký kraj | Královéhradecký kraj | Pardubický kraj | Vysočina | Jihočeský kraj | Plzeňský kraj | Karlovarský kraj | Ústecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Zlínský kraj | Jihomoravský kraj | Praha a okolí | Brno a okolí | Horské apartmány
Rezidence Bedřich
Lokalita: Bedřichov
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2023


Butikový projekt exkluzivních horských apartmánů v klidném a malebném prostředí Jizerských hor. Na rozhraní obce Bedřichov a Janov nad Nisou, v části Hraničná, se nachází apartmány Rezidence BEDŘICH, které nabízejí všechny výhody bohatého vyžití Bedřichova a zároveň jsou skryty před cestovním ruchem - zajišťují tak svým majitelům pohodovou dovolenou.

Detail
Harrachov Peaks
Lokalita: Harrachov
Předpokládaný termín dokončení:


Komorní projekt Harrachov Peaks to je 16 jedinečných apartmánů s balkony a terasami v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Krkonoš. Tato nově vznikající horská rezidence o čtyřech nadzemních podlažích, včetně stylového podkroví s krásnými výhledy, nabízí moderní design v horském ladění, promyšlené dispozice a kvalitu přírodních materiálů.

Detail
Petrův Grunt
Lokalita: Bratrouchov
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2024


V krkonošském Bratrouchově nedaleko Rokytnice nad Jizerou vzniká nový projekt Petrův Grunt. Jméno si získal na základě rozmanité historie. Původní a již dlouhou dobu nepoužívaný hotel z 80. let projde kompletní proměnou na apartmánové jednotky a z chátrajícího pionýrského tábora vzniknou útulné krkonošské roubenky.

Detail
Tři věže
Lokalita: Liberec
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2025


Nové byty splní sen o pohodlném bydlení každému, kdo chce žít v klidném prostředí, a přitom mít na dosah vše, co život ve městě nabízí. Tento komplex Tři věže se 125 bytovými jednotkami a podzemní garáží je totiž strategicky umístěn jen minutku chůze od cyklostezky a 5 minut chůze od obchodu s potravinami.

Detail
Rokytná resort
Lokalita: Rokytnice nad Jizerou
Předpokládaný termín dokončení: 2024


Místo, kde příroda, sport a komfort napíší příběh vašeho horského života. Tři apartmánové domy nacházející se v klidném prostředí Huťského potoka v srdci Krkonoš tvoří komunitní bydlení v uzavřeném rezidenčním objektu a disponují bohatým společným zázemím, wellness či zahradou.

Detail
Pergamentka Apartments
Lokalita: Vítkovice
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2024


V horské lokalitě, uprostřed obce Vítkovice v Krkonoších, vznikne z původní horské chalupy Pergamentka nový moderní objekt s výhledem na severní svah sjezdovky Aldrov. Pergamentka Apartments bude obsahovat 20 pohodlných apartmánů.

Detail
Resort Stříbrnice
Lokalita: Stříbrnice
Předpokládaný termín dokončení:


V samotném srdci nejvyšších moravských hor, v kraji slůněte… daleko od lidí, ale přitom v jejich blízkosti… Resort Stříbrnice v lokalitě Kralického Sněžníku, na dohled Dolní Moravy. Areál se mění v moderní, jedinečné a neopakovatelné centrum, které nabízí pestré celoroční sportovní a společenské vyžití pro jednotlivce i rodiny. Právě zde pro vás aktuálně budujeme moderní apartmány: výjimečné, ekologické, energeticky úsporné a pohodlné. Pro vás i pro vaše blízké.

Detail
Viladům Kobeřice u Brna
Lokalita: Újezd I, Kobeřice u Brna
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2023


Viladům Kobeřice je komorní projekt navržený architektonickým studiem Atelier CL3. Hlavní myšlenkou projektu je zajistit moderní bydlení s dostatkem soukromého prostoru. Domy jsou zasazeny na jižní stráni klidné ulice s výhledem do zahrad a krajiny Ždánického lesa. Návrh objektu reflektuje orientaci ke světovým stranám, stejně jako požadavek na soukromí jeho budoucích obyvatel. Jedná se o exkluzivní projekt s pouhými dvěma rodinnými domy. Domy jsou umístěny vedle sebe s lehkým odsazením a nabízí tak naprosté soukromí jeho obyvatelům.

Detail
Zahrady Herink
Lokalita: Herink (Praha-východ)
Předpokládaný termín dokončení:


Zahrady Herink jsou ideálním bydlením pro rodiny s dětmi a ty, kteří chtějí žít obklopeni přírodou, a přitom mít Prahu na dohled.

Detail
6lístek
Lokalita: Velký Osek
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2024


Je Vám Praha drahá? Chcete jí být na dosah každý den, mít nablízku Ikeu, Hornbach pro kutily, metro, kino a své oblívené značky? Máme pro vás skvělou nabídku. Ve Velkém Oseku vyroste 6lístek, viladům pouze o 6 bytech, ze kterého dojedete autem na Černý Most za 26 minut, ale probouzet se budete s výhledem do zahrady. I tak vypadá každodenní štěstí, které potká jen 6 vyvolených.

Detailpředchozí strana následující strana


O nás | Právní informace | Kontakt Copyright (c) 2008-2023